Anglikan Kilisesi Otelleri

Anglikan Kilisesi otelleri, en uygun Anglikan Kilisesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Anglikan Kilisesi Otelleri

Meroddi Galata Mansion

Galata / Beyoğlu / İstanbul
Otelimizin yer aldığı Yazıcı Konağı (Habitation Yazıcı) İstanbul’un apartmanlaşma olgusuyla ilk tanıştığı lokasyonlardan biri olan Serdar-ı Ekrem Caddesi’nde (o zamanki adıyla Yazıcı Caddesi’nde) 1890’lı yılların başlarında inşa edilmiştir.

Beytül Galata

Galata / Beyoğlu / İstanbul
Konuklar tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi erişiminden yararlanabilirler. Konaklama birimlerinden bazılarında TV'li oturma alanı ve/veya yemek alanı ile klima vardır. Bazı birimlerde ayrıca fırın ve mikrodalga içeren bir mutfak bulunur.

Georges Hotel Galata

Galata / Beyoğlu / İstanbul
20 odalı butik otel, İstanbul’un kültürel merkezinin kalbindeki tarihi binada, Galata Kulesi’nden birkaç adım uzakta ve her daim cıvıl cıvıl olan İstiklal Caddesi’ne 5 dakikalık yürüyüş mesafesinde yer almaktadır.

Historic Galata

Galata / Beyoğlu / İstanbul
Bazı odalarda dinlenebileceğiniz bir oturma alanı vardır. Bazıları deniz veya bahçe manzaralıdır. Tüm odalar TV ile donatılmıştır. Odaların tümü özel banyoludur.

Opale Hotel

Karaköy / Beyoğlu / İstanbul
Limanın ve martıların sesleriyle İstanbul’un gözdesi , Karaköy'ün merkezinde yer alan Opale Hotel, 2019 yılında açılan özellikli mermer ve ahşap tekstil tabanlı bir binadır.

Duo Galata Hotel

Galata / Beyoğlu / İstanbul
Beyoğlu İlçesi'nin kalbinde yer alan Duo Galata Hotel, ikonik Galata Kulesi'ne sadece 100 metre uzaklıktadır. Otel, modern olanaklara ve şehir manzaralı bir terasa sahip şık konaklama birimleri sunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Anglikan Kilisesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Anglikan Kilisesi Hakkında

Anglikan Kilisesi Otelleri Sri Lankalı anglıkan cemaatince kullanılan Anglikan Kilisesi Galata bölgesinde bulunmakta. Abdülmecid tarafından Kırım savaşına katılan İngiliz askerlerin hatırasına, Galata bölgesinde arazi verilmiş ve kilise inşa edilmiştir. Taşlarının tamamı Malta'dan getirilmiş olup,neogotik tarzda yapılmıştır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır