Amlakit Yaylası Otelleri

Bu yerdeki 0 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Amlakit Yaylası Otelleri

Genel Bilgi

Çamlıhemşinden Pokut üzeri yaya gidilirse 40-45 km. Eğer, Elevit üzeri, Trovit yaylası aşılarak Palovit yaylasına inilince dere içi aşağı doğru hareket edilirse 80-85 km de varabilirisiniz.Bu güzergah üzeri yaklaşık 3,5-4 saat yolculuk sürmektedir. Hareket noktası pazar ilçesi. Araba ve yaya olarak ulaşılabilir. Yaya, Pokut üzeri tercih edilmelidir.

Hasimoglu Otel & Spa

Ayder / Çamlihemşin / Rize /
Hotel Ayder Haşimoğlu'ndaki konaklama birimlerinin tamamı ücretsiz Wi-Fi, uydu TV, minibar ve özel banyo ile donatılmıştır. Bazı konaklama birimlerinde taş şömineli bir oturma alanı bulunmaktadır.

Ayder Bulut Dağ Evi

Ayder / Çamlihemşin / Rize /

Aydere Apart Otel

Ayder / Çamlihemşin / Rize /
Aydere Apart Otel bölgenin yeşil doğasıyla uyumlu ahşap bir yapıda hizmet veriyor. Tesisin sade ve kullanışlı apart dairelerinde internet bağlantısı ve ısıtma mevcuttur. Tesisin daireleri misafirlere bir evin tüm olanaklarını sunmaktadır.

Ayder Yazıcı Apart

Ayder / Çamlihemşin / Rize /
yder yaylasının en güzel noktasında doğa ile başbasa iyi dinlenmiş zinde bir bedenle tatilini noktalamak isteyenler için dere kenarı, dağ manzarası ve bol oksijenli yerimizde geçireceğiniz tatil sonrasında tekrar bizleri tercih edeceğinizin garantisini

Kaçkar Resort Hotel

Ayder / Çamlihemşin / Rize /
Kaçkar Dağları Milli Parkı, Ayder Turizm Merkezi’nde bulunan otelimiz, yörenin büyüleyici güzelliğini ve modern mimarinin konfora dair tüm olanaklarını, Karadeniz’e özgü içtenlikle siz değerli konuklarına sunmaktadır.

Villa Babil

Ayder / Çamlihemşin / Rize /
oğanın eşsiz güzelliğiyle süslenmiş kıymetli ve konforlu anılar biriktirmeye ne dersiniz ? Şehrin stresli ortamından kaçıp, Ayder Yaylası'nın her insanı koşulsuz kucaklayan yeşilliğinde huzurlu ve asla unutamayacağınız bir deneyim için bir tatilden bek

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Amlakit Yaylası Hakkında

Amlakit Yaylası  Otelleri Çamlıhemşinden Pokut üzeri yaya gidilirse 40-45 km. Eğer, Elevit üzeri, Trovit yaylası aşılarak Palovit yaylasına inilince dere içi aşağı doğru hareket edilirse 80-85 km de varabilirisiniz.Bu güzergah üzeri yaklaşık 3,5-4 saat yolculuk sürmektedir. Hareket noktası pazar ilçesi. Araba ve yaya olarak ulaşılabilir. Yaya, Pokut üzeri tercih edilmelidir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır