Amlakit Yaylası Otelleri

Amlakit Yaylası otelleri, en uygun Amlakit Yaylası otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Amlakit Yaylası Otelleri

Villa Yaman Ayder

Ayder / Çamlihemşin / Rize
İşletme olarak amacımız siz değerli müşterilerimizin sevdikleri ile birlikte sakin, sessiz, huzurlu ve mutlu zamanlar geçirebileceği nezih ve ferah bir ortam sunmaktır.

Ayder Villa Gencal

Ayder / Çamlihemşin / Rize
Ayder Gencal Villaları çok kişili konaklamalar için dizayn edilmiş ahşap evlerdir. Ayder'in en güzel şelalesine komşuluk eden villalarımız birbirinden bağımsız 3 oda, salon, banyo, tuvalet ve mutfaktan oluşmaktadır.

Hasimoglu Otel & Spa

Ayder / Çamlihemşin / Rize
Hotel Ayder Haşimoğlu'ndaki konaklama birimlerinin tamamı ücretsiz Wi-Fi, uydu TV, minibar ve özel banyo ile donatılmıştır. Bazı konaklama birimlerinde taş şömineli bir oturma alanı bulunmaktadır.

Aydere Apart Otel

Ayder / Çamlihemşin / Rize
Aydere Apart Otel bölgenin yeşil doğasıyla uyumlu ahşap bir yapıda hizmet veriyor. Tesisin sade ve kullanışlı apart dairelerinde internet bağlantısı ve ısıtma mevcuttur. Tesisin daireleri misafirlere bir evin tüm olanaklarını sunmaktadır.

Ayder Yazıcı Apart

Ayder / Çamlihemşin / Rize
yder yaylasının en güzel noktasında doğa ile başbasa iyi dinlenmiş zinde bir bedenle tatilini noktalamak isteyenler için dere kenarı, dağ manzarası ve bol oksijenli yerimizde geçireceğiniz tatil sonrasında tekrar bizleri tercih edeceğinizin garantisini

Kaçkar Resort Hotel

Ayder / Çamlihemşin / Rize
Kaçkar Dağları Milli Parkı, Ayder Turizm Merkezi’nde bulunan otelimiz, yörenin büyüleyici güzelliğini ve modern mimarinin konfora dair tüm olanaklarını, Karadeniz’e özgü içtenlikle siz değerli konuklarına sunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Amlakit Yaylası Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Amlakit Yaylası Hakkında

Amlakit Yaylası  Otelleri Çamlıhemşinden Pokut üzeri yaya gidilirse 40-45 km. Eğer, Elevit üzeri, Trovit yaylası aşılarak Palovit yaylasına inilince dere içi aşağı doğru hareket edilirse 80-85 km de varabilirisiniz.Bu güzergah üzeri yaklaşık 3,5-4 saat yolculuk sürmektedir. Hareket noktası pazar ilçesi. Araba ve yaya olarak ulaşılabilir. Yaya, Pokut üzeri tercih edilmelidir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır