Amasya Sabuncuoğlu Şerefeddin Devlet Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 0 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Amasya Sabuncuoğlu Şerefeddin Devlet Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Amasya Sabuncuoğlu Şerefeddin Devlet Hastanesi ,2004 yılında hizmete açılmıştır.Hastane inşaat alanı 3.937 m2 olup, 25.235 m2 hizmet alanına sahiptir. Ayrıca 1320 m2 kapalı garaj ve 1.948 m2 hizmet alanlı lojmanı da bulunmaktadır.Hasneden randevu almak,Ziyaret saatlerini öğrenmek,Doktorları tanımak,Acil servise bağlanmak için Amasya Sabuncuoğlu Şeref

Hatunca Otel & Restaurant

Merkez / Amasya /
Hatunca Otel & Restaurant, Amasya'da yer almaktadır. Tesis bünyesindeki restoranın keyfini çıkarabilirsiniz. Bu oteldeki tüm odalarda klima ve düz ekran kablo TV, bazılarında ise konforunuz için oturma alanı vardır.

Grand Derici Otel

Merkez / Amasya /
Amasya'nın eşsiz manzarasına karşı evinizin sıcaklığında konaklama hizmeti sunmaktayız.

Lalehan Otel Ve Restaurant

Merkez / Amasya /
Yeşilırmak'ın hemen kenarında bulunan Lalehan Hotel, ücretsiz Wi-Fi erişimine ve nehir ve dağ manzaralı bir restorana sahiptir. Otelin klimalı odalarında uydu TV mevcuttur. Hotel Lalehan'ın odaları, zarif renklerle modern bir şekilde dekore edilmiştir.

Osmanli Pansiyon

Merkez / Amasya /
Osmanli Pansiyon Amasya Merkez'dedir. Toplam 6 odali bir aile isletmesidir. Oda kahvalti konseptinde hizmet vermektedir.

Melekli Konak

Merkez / Amasya /
Amasya’da, Amasya Kalesi’ne 10 dakikalık yürüme mesafesinde konaklama olanağı sağlayan Melekli Konak, fitness merkezi ve bahçe sunmaktadır. Tüm odalarda uydu TV ve özel banyo vardır. Konuklar ücretsiz WiFi erişiminden yararlanabilirler.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Amasya Sabuncuoğlu Şerefeddin Devlet Hastanesi Hakkında

Amasya Sabuncuoğlu Şerefeddin Devlet Hastanesi  Otelleri Amasya Sabuncuoğlu Şerefeddin Devlet Hastanesi ,2004 yılında hizmete açılmıştır.Hastane inşaat alanı 3.937 m2 olup, 25.235 m2 hizmet alanına sahiptir. Ayrıca 1320 m2 kapalı garaj ve 1.948 m2 hizmet alanlı lojmanı da bulunmaktadır.Hasneden randevu almak,Ziyaret saatlerini öğrenmek,Doktorları tanımak,Acil servise bağlanmak için Amasya Sabuncuoğlu Şerefeddin Devlet Hastanesi ile irtibata geçiniz.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır