Amasya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Otelleri

Amasya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi otelleri, en uygun Amasya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Amasya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Otelleri

Genel Bilgi

Amasya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi,2007 yılından bu yana hizmet vermektedir.Bugün itibari ile 11 Personel,33 Diş Hekimi,13 Hmeşire,3 Klinik Yardımcısı,10 Diş Teknisyeni,2 Röntgen Teknisyeni,24 Şirket Personeli olamk üzere 96 Personel ile hizmet vermeye devam etmektedir.2011 yılından itibaren Merkezi Hastane Randevu Sistemi ile hizmet vermeye başlamışt

Ziyagil Konagi Amasya

Merkez / Amasya
Amasya’da göz kamaştırıcı tarihi bir konakta misafirlerini ağırlayan Ziyabey Konağı, nostaljik atmosferi ve merkezi konumuyla öne çıkıyor.

Şükrübey Konağı

Merkez / Amasya
Yeşilırmak yakınında yer alan ve muhtesem dag eteginde bulunan otelimiz essis manzaraya sahip olup. tarzı ahsap Osmanlı tarzı olmasına ragmen düz TV, sac kurutma makinas mini bar elektirikli su ısıtıcısı ile dekore edilmistir.

Yörgüç Paşa Konağı

Merkez / Amasya
Amasya Merkez'de hizmet veren Yörgüç Paşa Konağı, Yeşilırmak kıyısındaki konumu ile dikkat çekiyor.

Tufan Bey Konağı

Merkez / Amasya
min Efendi Konakları bünyesinde bulunan Tufan Bey Konağı, 7500 yılı aşan bir tarihe sahip, Perslerden Hellenistik Çağa, Bizanslılardan Selçuklulara ve Osmanlılara birçok uygarlığa ait değerlerle bezenmiş tabiat ve tarihin iç içe geçtiği, Amasya Şehrind

Fatma Hanım Konağı

Merkez / Amasya
min Efendi Konakları bünyesinde bulunan Fatma Hanım Konağı, 7500 yılı aşan bir tarihe sahip, Perslerden Hellenistik Çağa, Bizanslılardan Selçuklulara ve Osmanlılara birçok uygarlığa ait değerlerle bezenmiş tabiat ve tarihin iç içe geçtiği, Amasya Şehri

Gül Evi Konağı

Merkez / Amasya
Amasya'da geleneksel bir binada hizmet veren Gül Evi Konağı, mobilyalı bir bahçeye ve geleneksel olarak dekore edilmiş odalara sahiptir. Tesiste ortak bir balkon bulunmaktadır. Tüm alanlarda ücretsiz Wi-Fi erişimi sağlanmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Amasya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Amasya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Amasya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Otelleri Amasya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi,2007 yılından bu yana hizmet vermektedir.Bugün itibari ile 11 Personel,33 Diş Hekimi,13 Hmeşire,3 Klinik Yardımcısı,10 Diş Teknisyeni,2 Röntgen Teknisyeni,24 Şirket Personeli olamk üzere 96 Personel ile hizmet vermeye devam etmektedir.2011 yılından itibaren Merkezi Hastane Randevu Sistemi ile hizmet vermeye başlamıştır.Randevu almak,Anlaşmalı Kurumları görebilmek için Amasya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile iletişime geçiniz.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır