Alman Hastanesi Otelleri

Alman Hastanesi otelleri, en uygun Alman Hastanesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Alman Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Acil Servis ve Ambulans Hizmetleri, Ağız ve Diş Sağlığı, Aile Hekimliği, Anestezi ve reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Check-up, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Psikiyatrisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dermatoloji / Cildiye, Enfeksiyon Hastalıkları ve Mikrobiyoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hasta

Avşar Hotel

Merkez / Malatya
Cam duvarlara sahip bu 4 yıldızlı otel, misafirlerine Malatya'nın kalbinde şık konaklama birimleri sunmaktadır. Oteldeki dinlence olanakları arasında Fin saunası ve donanımlı bir spor salonu yer alır.

Anatolia Boutiqe Hotel

Merkez / Malatya
Boutique Otel Anatolia oldukça geniş ve ferah 56 oda ile hizmet vermektedir. Ayrıca siz değerli misafirlerimizin yorucu geçen gününü hafifletecek Türk hamamı,sauna ve şok havuzu 24 saat hizmetinizdedir.

Kırçuval Otel

Merkez / Malatya
Her sabah açık büfe tarzında geleneksel Türk kahvaltısı servis edilmektedir. Bu 3 yıldızlı otel, talep üzerine öğle ve akşam yemekleri sunan bir restorana ve bir lobi bara sahiptir.

City Kent Hotel & Hostel

Merkez / Malatya
Malatya şehir merkezine 5 dakikalık yürüme mesafesindeki City Kent Hotel, LCD TV içeren klimalı odalar sunmaktadır. Ücretsiz Wi-Fi erişimi otel genelinde mevcuttur. Hotel City Kent'in konaklama birimleri parke zeminlere ve minibara sahiptir.

Malatya Palace Hotel

Merkez / Malatya
Malatya'da merkezi bir konuma sahip bu otel, Malatya Erhaç Havaalanı'na 30 km mesafededir. Resepsiyon 24 saat açıktır. Wi-Fi erişimi ücretsizdir. Malatya Palace Hotel'in klimalı odalarında TV, minibar ve balkon bulunmaktadır.

Hanem Hotel

Merkez / Malatya
50 m2 konferans Salonu 35m2 ve 40m2 olarak iki adet çok amaçlı toplamda 3 adet toplantı salonları ile kusursuz bir ev sahipliği yapabileceğimiz salonlarımız, sıcak-soğuk full klimalı, ücretsiz teknik ekipmanları ile toplantı ve banket davetlerinizde hi

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Alman Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Alman Hastanesi Hakkında

Alman Hastanesi Otelleri Acil Servis ve Ambulans Hizmetleri, Ağız ve Diş Sağlığı, Aile Hekimliği, Anestezi ve reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Check-up, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Psikiyatrisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dermatoloji / Cildiye, Enfeksiyon Hastalıkları ve Mikrobiyoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları / Dahiliye, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi (KVC), Kardiyoloji, Kulak, Burun ve Boğaz Hastalıkları, Nöroloji, Nöroşirurji, Nükleer Tıp, Onkoloji, Organ Nakli Merkezi, Ortopedi ve Travmatoloji, Patoloji, PET/CT, Plastik, Estetik ve Rekonstruktif Cerrahi, Psikiyatri, Psikoloji, Radyoloji, Spor Hekimliği, Tüp Bebek, Uçuş Hekimliği-Havacılık Tıp Merkezi, Üroloji, Varis Merkezi, Yoğun Bakımlar bölümleriyle hizmet vermektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır