Alaybey (Gami Bey) Cami Otelleri

Alaybey (Gami Bey) Cami otelleri, en uygun Alaybey (Gami Bey) Cami otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Alaybey (Gami Bey) Cami Otelleri

Genel Bilgi

Caminin yapım yılıyla ilgili herhangi bir bilgiye ulaşım sağlanamamaktadır ancak 1596 tarihli bir mahkeme tutanağında isminin geçmesinden kaynaklı olarak bu tarihten daha önce bir yılda yapıldığı bilinmektedir.Yaptıran kişinin ise alaybeyi olan bir komutan olduğu bilinmektedir.Dışarı kısmında küçük bir avlusu bulunan cami kesme taşlarla yapılmıştır.Me

Burak Park

Merkez / Sahinbey / Gaziantep
Burak Park Hotel, tüm oda ve genel mekanlarda kablosuz interneti, kapalı otoparkı, iş ve tatil amaçlı tüm gezilerinizde ihtiyaç duyacağınız her türlü detayı ile siz misafirlerimiz için mükemmel bir ortam sunmaktadır.

Pamuk City Otel

Merkez / Şahinbey / Gaziantep
Pamuk City Hotel klimalı birimlerle konforlu, açık büfe bol çeşit kahvaltı servis eden bir konaklama olanağı sunmaktadır. Otelimiz çok merkezi kesimde bulunduğundan, bölgemizdeki otellerden farklı olarak, aile oteli konseptindedir.

Yılmazel Otel

Merkez / Şahinbey / Gaziantep
Yılmazel Hotel Gaziantep'in tam merkezinde faaliyet gösteren temiz,konforlu, aile ve iş dünyasına hitap eden bir oteldir. Otelin tüm odalarında ve genel alanlarında ücretsiz Wİ-Fi erişimi mevcuttur.

Anadolu Evleri

Merkez / Şahinbey / Gaziantep
Anadolu Evleri, misafirlerine modern dizayn edilmiş odalarında konforlu bir konaklama imkanı sunuyor.

Rahmi Bey Konağı Otel

Merkez / Şahinbey / Gaziantep
Gaziantep'in merkezinde yer alan Rahmi Bey Konağı Hotel, 1755 yılından kalma yenilenmiş Osmanlı tarzı taş konakta hizmet vermektedir. Otelde mağara bar, geleneksel avlu ve tarihi sarnıç vardır. Tesisin tüm alanlarında ücretsiz WiFi erişimi mevcuttur.

Yunus Hotel

Merkez / Şahinbey / Gaziantep
Otelimiz, Çarşı merkezinde, Gaziantep Hava Alanına 11 km, Otobüs Terminaline 5 km, T.C.D.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Alaybey (Gami Bey) Cami Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Alaybey (Gami Bey) Cami Hakkında

Alaybey (Gami Bey) Cami Otelleri Caminin yapım yılıyla ilgili herhangi bir bilgiye ulaşım sağlanamamaktadır ancak 1596 tarihli bir mahkeme tutanağında isminin geçmesinden kaynaklı olarak bu tarihten daha önce bir yılda yapıldığı bilinmektedir.Yaptıran kişinin ise alaybeyi olan bir komutan olduğu bilinmektedir.Dışarı kısmında küçük bir avlusu bulunan cami kesme taşlarla yapılmıştır.Merdivenle çıkmalı minberi ve vaaz kürsüsü bulunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır