Alaybey (Gami Bey) Cami Otelleri

Bu yerdeki 30 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Alaybey (Gami Bey) Cami Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

Caminin yapım yılıyla ilgili herhangi bir bilgiye ulaşım sağlanamamaktadır ancak 1596 tarihli bir mahkeme tutanağında isminin geçmesinden kaynaklı olarak bu tarihten daha önce bir yılda yapıldığı bilinmektedir.Yaptıran kişinin ise alaybeyi olan bir komutan olduğu bilinmektedir.Dışarı kısmında küçük bir avlusu bulunan cami kesme taşlarla yapılmıştır.Me

Burak Park

Merkez / Sahinbey / Gaziantep /
Burak Park Hotel tüm oda ve genel mekanlarda kablosuz interneti, kapali otoparki, is ve tatil amçli tüm gezilerinizde ihtiyaç duyacaginiz her türlü detayi ile siz misafirlerimiz için mükemmel bir ortam sunmaktadir.

Pamuk City Otel

Merkez / Şahinbey / Gaziantep /
Pamuk City Hotel klimalı birimlerle konforlu, açık büfe bol çeşit kahvaltı servis eden bir konaklama olanağı sunmaktadır. Otelimiz çok merkezi kesimde bulunduğundan, bölgemizdeki otellerden farklı olarak, aile oteli konseptindedir.

Yılmazel Otel

Merkez / Şahinbey / Gaziantep /
Yılmazel Hotel Gaziantep'in tam merkezinde faaliyet gösteren temiz,konforlu, aile ve iş dünyasına hitap eden bir oteldir.Otelin tüm odalarında ve genel alanlarında ücretsiz Wİ-Fi erişmi mevcuttur.

Anadolu Evleri

Merkez / Şahinbey / Gaziantep /
Anadolu Evleri, misafirlerine modern dizayn edilmiş odalarında konforlu bir konaklama imkanı sunuyor.

Rahmi Bey Konağı Otel

Merkez / Şahinbey / Gaziantep /
Gaziantep'in merkezinde yer alan Rahmi Bey Konağı Hotel, 1755 yılından kalma yenilenmiş Osmanlı tarzı taş konakta hizmet vermektedir. Otelde mağara bar, geleneksel avlu ve tarihi sarnıç vardır. Tesisin tüm alanlarında ücretsiz WiFi erişimi mevcuttur.

Yunus Hotel

Merkez / Şahinbey / Gaziantep /
Otelimiz, Çarşı merkezinde, Gaziantep Hava Alanına 11 km, Otobüs Terminaline 5 km, T.C.D.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Alaybey (Gami Bey) Cami Hakkında

Caminin yapım yılıyla ilgili herhangi bir bilgiye ulaşım sağlanamamaktadır ancak 1596 tarihli bir mahkeme tutanağında isminin geçmesinden kaynaklı olarak bu tarihten daha önce bir yılda yapıldığı bilinmektedir.Yaptıran kişinin ise alaybeyi olan bir komutan olduğu bilinmektedir.Dışarı kısmında küçük bir avlusu bulunan cami kesme taşlarla yapılmıştır.Merdivenle çıkmalı minberi ve vaaz kürsüsü bulunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır