Akyol Diyaliz Merkezi Otelleri

Bu yerdeki 31 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Akyol Diyaliz Merkezi Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

17+1 hemodiyaliz cihaz kapasitesi ile faaliyete olan diyaliz merkezi tedavi gören hastalara en yüksek kalitede hizmet sunmaktır. Hizmet kalitesi yarışında her yıl,en iyi diyaliz uygulamalarını başarı ve kaliteyle sunmak, güler yüzlü ve tecrübeli sağlık ekip hizmet vermektir.15 personelle hizmet veren ünitelerde Braun Dialog marka diyaliz cihazları ve

Jaleriz Hotel

Merkez / Şahinbey / Gaziantep /
Gaziantep şehir merkezinde yer alan Jaleriz Hotel; iş, turizm ve eğlence odaklı konaklamalar için konforlu bir alternatif sunuyor. Tesis modern dizayn edilmiş odalarında rahat bir konaklama imkanı sunuyor. Tesisin farklı büyüklüklerde 31 odası mevcut.

Tuğcan Otel

Merkez / Şahinbey / Gaziantep /
Otelimiz Türkiye iç turizminin ve sanayinin yükselen yıldızı Gaziantep'in tam merkezinde ; iş, turizm, eğlence amaçlı konaklamalarınız için benzersiz kalite anlayışı ile hizmet veriyor.

Norton Hotel

Şahinbey / Gaziantep /
2014 yılında hizmete açılan otelimiz, 2020 yılı'nda revize odaları, ekibi ve yönetimi ile tekrar siz kıymetli misafirlerimizin hizmetine açılmıştır. Tüm dünyayı etkisi altına almış Covid-19 virüsüne karşı T.

Veliç Otel

Merkez / Şahinbey / Gaziantep /
Gaziantep şehir merkezi'nde yer alan Küçük Veliç Otel toplam 35 odadan oluşmaktadır. Otelin tüm odalarında parke zeminler ve ahşap mobilyalar bulunmaktadır.

Gaziantep Anıt Otel

Merkez / Şahinbey / Gaziantep /
nit otel anit otel Gaziantep otel Antep oteller Gaziantep otel isimleri Gaziantep Gaziantep aile oteli Gaziantep aile otelleri Gaziantep de nerede kalınır Gaziantep en uygun oteller Gaziantep fuarı Gaziantep merkez oteller Gaziantep otel Gaziantep otel

Arif Bey Konağı

Merkez / Şahinbey / Gaziantep /
Gaziantep'in Tarihi Tepebaşı Mahallesinde bulunan konağımız, 100 yıllık bir tarihe sahip taş bina ve ahşaptan oluşmaktadır. 7 odamız konak, 4 odamız modern stüdyo daire şeklindedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Akyol Diyaliz Merkezi Hakkında

17+1 hemodiyaliz cihaz kapasitesi ile faaliyete olan diyaliz merkezi tedavi gören hastalara en yüksek kalitede hizmet sunmaktır. Hizmet kalitesi yarışında her yıl,en iyi diyaliz uygulamalarını başarı ve kaliteyle sunmak, güler yüzlü ve tecrübeli sağlık ekip hizmet vermektir.15 personelle hizmet veren ünitelerde Braun Dialog marka diyaliz cihazları ve Aqualine marka su sistemi kullanılmakta olup her hastanın ihtiyacına özel diyaliz filtreleri ( Gambro14L,17L,21L ) seçilmektedir.Şuan 36 adet cihaz ile hizmet vermektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır