Zincirli Minare Camii Otelleri

En uygun Zincirli Minare Camii otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Zincirli Minare Camii Otelleri

Genel Bilgi

Önem Otel Pansiyon

Merkez / Sivas
İşletmemiz 2017 yılında yeni bir solukla yola çıkarak, yapılan değişikliklerle bütün odalara yeni bir görünüm kazandırmış, tüm konuklarımıza daha kaliteli hizmet vermek amacını ilke edinmiştir.

Eretna Hotel

Merkez / Sivas
Kaliteden ödün vermeyen, çizgileri Selçuklu Mimarisinin özelliklerini taşıyan, dekorasyonu antik ve sanatsal eserlerle donatılmış, müşterisine verdiği değeri tüm atmosferine yansıtan genç, dinamik, dömi klasik üst klas bir otel Eretna.

Sivas Otel Çakır

Merkez / Sivas
1992 yılından beri hizmet veren Sivas Çakır Otel, 35 odalı şehir otelidir. İş ve tatil amaçlı seyahatlerinizde sizleri ağırlamak isteriz.

Revag Palace

Merkez / Sivas
Modern çağa uygun dekorasyonlarla hazırlanan odalarımızdaki tüm mobilyalar, konuklarımızın rahatlığına yönelik hazırlanmıştır.Otomatik salınım (auto-swing - Fancoil) Konforu ile sessiz çalışma merkezi ısıtmalı sistem.

Ege Palas Hotel

Kurşunlu Hamamı / Merkez / Sivas
Ege Palas Sivas Merkez'dedir. Otogar araçla 10 dk., Sivas Havaalani'na ortalama 30 dk uzakliktadir.

Sivas Zra Apart

Merkez / Sivas
Sivas Merkez'de yer alan Zra Apart Sivas, misafirlerini ev konforunda bir hizmet sunan apart dairelerinde ağırlamaktadır. Kalabalık konaklamalar için de uygun olan tesis, turistik ya da iş seyahatleri fark etmeden şehirde bulunan herkese hitap etmektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Zincirli Minare Camii Hakkında

Zincirli Minare Camii Otelleri Şeyh Hacı Muhammed Sadi tarafından 1742 yılında yaptırılmıştır. Camiinin güney duvarının bitişiğinde iki mezar bulunmaktadır. Mezarlardan birisi camiyi yaptırana ait olup etrafı demir setlerle çevrilmiştir. Caminin minaresi tamamen kesme taştan yapılmıştır. Günümüzde kullanılmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır