Zeus Mağarası Otelleri

En uygun Zeus Mağarası otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Zeus Mağarası Otelleri

Genel Bilgi

Dilek Yarımadası Milli Parkı'nın giriş kapısının sol tarafında, 200 m. İçeride bulunan mağaraya ulaşım kolaylıkla sağlanmaktadır. Mağaranın girişi, 20 metre kadar kayrak (kaygan) taşlı patikadan sağlanmaktadır. Dilek Milli parkının adından dolayı mağaranın sağında ve solunda bulunan ağaçlara, gelenler “Dilek” için bez parçaları bağlamaktadırlar. Mağar

Lazoğlu Bungalov

Güzelçamlı / Kuşadası / Aydin
Lazoğlu Bungalov, denize sıfır iki katlı, hem yaz hem kış aylarında hizmet vermektedir. Bahar ayı itibariyle asma katlı odalarımıza şömine eklenmiştir. Keyifle vakit geçirmeniz için bir çok detay düşünülmüştür.

Keyf Konak Hotel

Güzelçamli / Kuşadasi / Aydin
Keyf Konak Boutique Hotel, Dilek Yarımadası Milli Parkı'na birkaç dakika mesafe de bulunmaktadır. Odalarımız Milli Park ve deniz manzaralıdır. Odalarda klima, mini bar, su ısıtıcı, saç kurutma makinası, LED TV vardır.

Akbulut Hotel & Spa

Güzelçamli / Kuşadasi / Aydin
AKBULUT OTEL & SPA Kuşadası'nın şirin beldesi Güzelçamlı'da bulunan Akbulut Hotel & Spa 2009 yılının Temmuz ayında açıldı.

Selina Hotel

Güzelçamli / Kuşadasi / Aydin
Odalarımızda Tv, klima, Türk mutfağı restaurant bölümü ve snack barı ve havuz serinliği ile dinlenebileceğiniz keyifli bir tatil için kendimizi yenileyerek özverili bir hizmet sunmaktayız.

Blu Mare Beach Hotel

Güzelçamlı / Kuşadası / Aydin
Blu Mare Beach Hotel sizi doğrudan Kuşadası Güzelçamlı’nın eşsiz koyu ve plajı ile kucaklıyor.

Green Gold Hotel

Güzelçamli / Kuşadasi / Aydin
Aydın’ın Kuşadası ilçesinde Güzelçamlı beldesinde bulunan Green Gold Hotel superior herşey dahil otel konsepti ile hizmet veriyor. Kuşadası’nın eşsiz doğal güzelliğini bu ekonomik ve kaliteli otelde konaklayarak yaşayabilirsiniz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Zeus Mağarası Hakkında

Zeus Mağarası Otelleri Dilek Yarımadası Milli Parkı'nın giriş kapısının sol tarafında, 200 m. İçeride bulunan mağaraya ulaşım kolaylıkla sağlanmaktadır. Mağaranın girişi, 20 metre kadar kayrak (kaygan) taşlı patikadan sağlanmaktadır. Dilek Milli parkının adından dolayı mağaranın sağında ve solunda bulunan ağaçlara, gelenler “Dilek” için bez parçaları bağlamaktadırlar. Mağaranın içine girildiğinde 10 - 15 metre derinliğindeki su burayı bir havuz haline dönüştürmüştür. Mavi – Yeşil renkli su; dağdan gelen tatlı suyun ve denizden gelen tuzlu suyun karışımı ile değişik bir maden suyu haline dönüşmüştür.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır