Zeus Mağarası Otelleri

Zeus Mağarası otelleri, en uygun Zeus Mağarası otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Zeus Mağarası Otelleri

Genel Bilgi

Dilek Yarımadası Milli Parkı'nın giriş kapısının sol tarafında, 200 m. İçeride bulunan mağaraya ulaşım kolaylıkla sağlanmaktadır. Mağaranın girişi, 20 metre kadar kayrak (kaygan) taşlı patikadan sağlanmaktadır. Dilek Milli parkının adından dolayı mağaranın sağında ve solunda bulunan ağaçlara, gelenler “Dilek” için bez parçaları bağlamaktadırlar. Mağar

Akbulut Hotel & Spa

Güzelçamli / Kuşadasi / Aydin
AKBULUT OTEL & SPA Kuşadası'nın şirin beldesi Güzelçamlı'da bulunan Akbulut Hotel & Spa 2009 yılının Temmuz ayında açıldı.

Keyf Konak Boutique Hotel

Güzelçamli / Kuşadasi / Aydin
Güzel Güzelçamlı Milli Parkı'na sadece birkaç adım uzaklıktaki Keyf Konak, ücretsiz Wi-Fi erişimli odalar sunmaktadır. Tesiste açık yüzme havuzu vardır.Keyf Konak'ın odalarında uydu TV, klima ve balkon bulunmaktadır. Tüm odalar özel banyoludur.

Selina Hotel

Güzelçamli / Kuşadasi / Aydin
Odalarımızda Tv, klima, Türk mutfağı restaurant bölümü ve snack barı ve havuz serinliği ile dinlenebileceğiniz keyifli bir tatil için kendimizi yenileyerek özverili bir hizmet sunmaktayız.

Hotel Green Gold

Güzelçamli / Kuşadasi / Aydin
Aydın’ın Kuşadası ilçesinde Güzelçamlı beldesinde bulunan Green Gold Hotel superior herşey dahil otel konsepti ile hizmet veriyor. Kuşadası’nın eşsiz doğal güzelliğini bu ekonomik ve kaliteli otelde konaklayarak yaşayabilirsiniz.

Art Beach Hotel

Güzelçamli / Kuşadasi / Aydin
Art Otel, Ege Denizi'nin masmavi berrak sularının kıyısında, benzersiz bir panoramik manzaraya sahip ve muhteşem yemyeşil doğa harikası bir bölgede bulunmaktadır.

Maia Luxury Beach Hotel & Spa

Güzelçamli / Kuşadasi / Aydin
Maia Luxury Beach & Spa Hotel, Ege Denizi'nin en gözde yerlerinden olan Kusadasi'nda bulunmakta. Denize sifir konumu ve özel mavi bayrakli kum ve çakil karisik plaji ile günesin ve dogal güzelliklerin tadina varacaksiniz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Zeus Mağarası Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Zeus Mağarası Hakkında

Zeus Mağarası Otelleri Dilek Yarımadası Milli Parkı'nın giriş kapısının sol tarafında, 200 m. İçeride bulunan mağaraya ulaşım kolaylıkla sağlanmaktadır. Mağaranın girişi, 20 metre kadar kayrak (kaygan) taşlı patikadan sağlanmaktadır. Dilek Milli parkının adından dolayı mağaranın sağında ve solunda bulunan ağaçlara, gelenler “Dilek” için bez parçaları bağlamaktadırlar. Mağaranın içine girildiğinde 10 - 15 metre derinliğindeki su burayı bir havuz haline dönüştürmüştür. Mavi – Yeşil renkli su; dağdan gelen tatlı suyun ve denizden gelen tuzlu suyun karışımı ile değişik bir maden suyu haline dönüşmüştür.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır