Yüzüncü Yıl Araştırma Hastanesi Otelleri

Yüzüncü Yıl Araştırma Hastanesi otelleri, en uygun Yüzüncü Yıl Araştırma Hastanesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Yüzüncü Yıl Araştırma Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Van ve Hakkari ilerinin tamamı, Muş, Bitlis, Şırnak, Ağrı, Iğdır, ve Siirt illerinin büyük kısmını kapsayan yaklaşık 4 milyon kişiye üçüncü basamak sağlık hizmeti sunan 550 yatak kapasiteli ileri bir tıp merkezidir.Hastaneye ait laboratuvarlar Mikrobiyoloji, Biyokimya, Hematoloji, Patoloji, Parazitoloji, Elisa, Hormon, Uyku, Histoloji-Embriyoloji olup

Montana Hotel

Merkez / Van
Montana Hotel Van, iş seyahatleriniz ve tatil amaçlı konaklamalarınızda eşsiz bir konaklama deyimi sunmaktadır.

Taht Palace Hotel

Merkez / Van
Taht Palace Hotel; Urartu Uygarliginin tüm hazinelerine ev sahipligi yapmis, tarihi, cografyasi ve kültürü ile bir masal sehri olan Van’in en merkezi yeri olan Cumhuriyet Caddesinde yer almaktadir.

Elite World Van

Merkez / Van
Van'da hizmet veren Elite World Van, saray tarzı iç tasarım ile bir araya getirilmiş neoklasik bir mimariye sahiptir. Otel, ücretsiz Wi-Fi erişimi sunar. Tesis bünyesindeki spa merkezinde hamam, sauna ve kapalı havuz yer alır.

Sardur Hotel

Merkez / Van
Sardur Hotel siz değerli misafirleri iş seyahatlerinizde ve tarihi turistlik gezilerinizde kendinizi evinizde hissettiren konforu ve hizmet kalitesi ile ağırlamaktan memnuniyet duyar.

Corner Otel Van

Merkez / Van
Sizin rahat ve güzel bir tatil geçirmenizi misyon edinmis, bölgenin en iyisini olma vizyonuyla standartlarin üzerinde bir oteliz.Rahat ve konforlu odalarimiz sizlerin iyi dinlenmesi için tasarlanmistir.

Toprak Hotel

Merkez / Van
Toprak Hotel 01 Ocak 2019'da açılan yeni, konforlu bir hotel olup, 25 yıllık otel ve turizm tecrübesi olan kişiler tarafından açılmıştır. Gezi ve iş amaçlı konuklar için mükemmel bir konaklama merkezidir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Yüzüncü Yıl Araştırma Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Yüzüncü Yıl Araştırma Hastanesi Hakkında

Yüzüncü Yıl Araştırma Hastanesi Otelleri Van ve Hakkari ilerinin tamamı, Muş, Bitlis, Şırnak, Ağrı, Iğdır, ve Siirt illerinin büyük kısmını kapsayan yaklaşık 4 milyon kişiye üçüncü basamak sağlık hizmeti sunan 550 yatak kapasiteli ileri bir tıp merkezidir.Hastaneye ait laboratuvarlar Mikrobiyoloji, Biyokimya, Hematoloji, Patoloji, Parazitoloji, Elisa, Hormon, Uyku, Histoloji-Embriyoloji olup araç, gereç ve personel yönünden yeterli bütün tetkikleri yapabilecek kapasitedir. Hastanede 3 adet tomografi cihazı 1 adet MR cihazı bulunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır