Yürüyen Köşk Otelleri

En uygun Yürüyen Köşk otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Yürüyen Köşk Otelleri

Genel Bilgi

Hikayeye göre; Atatürk'ün çiftliğine gittiği günlerden birinde bir bahçıvanın köşkün hemen yanında bulunan çınar ağacının dallarını binanın duvarına kadar uzaması nedeniyle kestiğini görür ve bunun üzerine ağacın kesilmemesini binanın kaydırılmasını emreder. Olay Belediye'ye gider ve belediye hemen çalışmalara başlayarak binanın temeline ray sistemi y

Ramada by Wyndham Yalova

Merkez / Yalova
Bu tesis, plaja 12 dakikalık yürüme mesafesindedir. Yalova'da, Yuruyen Kosk'a 2,3 km mesafede bulunan Ramada Yalova, bir teras ve saunaya sahiptir. Otelde bir fitness merkezi ve hamam bulunmaktadır ve konuklar restoranda yemek yiyebilir.

Hilton Garden Inn Yalova

Merkez / Yalova
Sabaha, Garden Grille'de leziz bir açık büfe kahvaltı ile başlayın. Restoranımız tüm gün açık ve ayrıca akşam oda servisimiz ve ikramlar için 24 saat açık bir mağazamız bulunuyor.

Hotel Ülke

Merkez / Yalova
3 büyük şehrin ortasında kalan bu güzide ve küçük şehrimiz yerli ve yabancı turistlerin en çok tercih ettikleri tatil bölgelerinden biri haline gelmiştir. Denize mesafesi 50 mt olan Hotel Ülke, konuklarına Yalova'da hizmet vermektedir.

Park Suite Apart Otel

Merkez / Yalova
Park Suit Apart 20 adet daireden oluşmaktadır.

My Suite

Merkez / Yalova
My Suite Yalova'nın kalbine yer almakta olup, merkezi konumundan dolayı arabaya ihtiyaç duymadan çevre yerlere kolayca ulaşma imkanı sunaktadır.

Mirart Hotel Boutique & Spa

Merkez / Yalova
İstanbul, Kocaeli, Bursa gibi ticaret ve sanayi merkezleri arasında, mavi ve yeşilin iç içe olduğu Marmara’nın incisi Yalova’nın merkezinde bulunan Mirart Hotel Boutique & SPA’ ya hoş geldiniz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Yürüyen Köşk Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Yürüyen Köşk Hakkında

Yürüyen Köşk Otelleri Hikayeye göre; Atatürk'ün çiftliğine gittiği günlerden birinde bir bahçıvanın köşkün hemen yanında bulunan çınar ağacının dallarını binanın duvarına kadar uzaması nedeniyle kestiğini görür ve bunun üzerine ağacın kesilmemesini binanın kaydırılmasını emreder. Olay Belediye'ye gider ve belediye hemen çalışmalara başlayarak binanın temeline ray sistemi yaptırırır ve ağaçtan uzaklaştırılır. Bu nedenle bina adı "Yürüyen Köşk" olarak kalır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır