Yunus Emre Kültür Ve Sanat Merkezi Otelleri

En uygun Yunus Emre Kültür Ve Sanat Merkezi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Yunus Emre Kültür Ve Sanat Merkezi Otelleri

Genel Bilgi

Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi , Eskişehir’ in ilk ve en önemli kültür merkezlerinden biri olmakla birlikte; 2007 yılında Odunpazarı Belediyesi tarafından gerçekleştirilen restorasyon çalışmalarından sonra yeni yüzü ile Eskişehir' in kalbinde atan bir sanat merkezi haline dönüşmüştür.Bugün Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi, çeşitli periyotlarla k

The Breeze Hotel

Merkez / Odunpazari / Eskişehir
The Breeze Hotel, 2019 yılında faaliyete geçmiş olan tesisimizde 21 odamız bulunmaktadır.

Konuk Otel Eskişehir

Odunpazari / Eskişehir
Şehrin kalbinde bulunan lokasyonumuzda evinizdeki huzur ve konuforu sunuyoruz. Özgürlüğün şehrinde sizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Asiwa Otel

Odunpazari / Eskişehir
uzurun modernlikle birleştiği, hizmetin kusursuz verildiği, konforla bütünleşen sıcak ortam… Eskişehir’deki eviniz olacak ASİWA Otel, şehir merkezindeki konumuyla, güleryüzlü personelleriyle, misafirlerimizden aldığımız destek ve ’ her zaman misafirler

Deda Thermal Hotel

Merkez / Odunpazari / Eskişehir
Deda Thermal Hotel, Eskişehir'de konaklama olanağı sunmaktadır. Konuklar tesisin restoranında yemek yiyebilir. Her oda düz ekran TV ile donatılmıştır. Her odada özel banyo bulunmaktadır. Konforunuz için terlik ve saç kurutma makinesi temin edilmektedir.

Has Termal Otel

Odunpazari / Eskişehir
Has Termal Hotel, Eskişehir Otogar'a 12 km, Anadolu Havalimanı'na ise 11 km mesafede hizmet vermektedir. Has Termal Hotel'de ferah bir tasarıma sahip 48 oda mevcut.

SRF Hotel

Merkez / Odunpazari / Eskişehir
Şehir merkezinde yer alan bu tesis; özel tasarımı, kusursuz hizmet anlayışı ve güler yüzlü personeli ile size farklı bir yaşam tarzı sunar.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Yunus Emre Kültür Ve Sanat Merkezi Hakkında

Yunus Emre Kültür Ve Sanat Merkezi Otelleri Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi , Eskişehir’ in ilk ve en önemli kültür merkezlerinden biri olmakla birlikte; 2007 yılında Odunpazarı Belediyesi tarafından gerçekleştirilen restorasyon çalışmalarından sonra yeni yüzü ile Eskişehir' in kalbinde atan bir sanat merkezi haline dönüşmüştür.Bugün Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi, çeşitli periyotlarla konferansların yapıldığı, konserlerin verildiği ve her hafta perdesini açan tiyatrosu ile Eskişehir' lilerin sanat ve kültür ihtiyaçlarına hizmet vermektedir. 434 koltuk kapasitesi ile merkez ayrıca dışarıdan konuk olarak şehrimize gelen pek çok kültürel ve sanatsal etkinliği de ev sahipliği yapmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır