Yeni Kaplıca Otelleri

Yeni Kaplıca otelleri, en uygun Yeni Kaplıca otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Yeni Kaplıca Otelleri

Genel Bilgi

Kanuni Sultan Süleyman’ın damadı ve başvezir Rüstem Paşa tarafından 1555 yıllarında yaptırılmıştır.Yenikaplıca, üçü büyük olmak üzere, toplam on kubbeyle örtülü, klasik dönem Osmanlı yapıtlarındandır.Yeni kaplıca şifalı suları, cilt hastalıklarından, iç hastalıklarına, şişmanlık ve solunum yolu hastalıklarına kadar birçok bedensel rahatsızlıklara etk

Mercure Hotels Bursa The Plaza Termal & Spa

Merkez / Osmangazi / Bursa
Bursa'nin tarih ve kültür ayricaligini hissetmenin farkini Mercure Hotels Bursa The Plaza'da konaklayarak yasayin.

Royal Termal Hotel

Osmangazi / Bursa
Bursa'nın yeni yüzü ' ROYAL TERMAL HOTEL ' Çekirge Caddesi üzerinde Uludağ ile şehri birleştiren lokasyonunda farklı konseptlerde tasarlanmış 92 odası ile dingin, keyifli, konforlu konaklama sunmak için misafirlerimizi beklemekteyiz.

Vip Apart Hotel

Osmangazi / Bursa
Bursa'nın, Kükürtlü semtinde konumlanan Vip Apart Hotel; misafirlerine Bursaray ve toplu taşıma noktalarına yakın konumu ile iş, turistik ve uzun süreli konaklamalar için konforlu bir tatil imkanı sunuyor.

Haliç Apart Bursa

Çekirge / Osmangazi / Bursa
Dairelerimizin tamamı şehir ve park manzaralıdır.

Hotel Ferro

Çekirge / Osmangazi / Bursa
LCD TV ve ücretsiz Wi-Fi bulunan odalar sunmaktadır. Tüm odalarda özel banyo, çalışma masası, başucu lambaları ve 24 saat oda servisi ile donatılmıştır.

Golden Pearl Boutique Hotel By Ferro

Osmangazi / Bursa
zla gelisen ve farklilasan otelcilikte sektöründe; sürekli gelisme bilinciyle teknolojiyi yakindan takip ederek çevre sartlarini iyi kullanip, gida güvenligini de saglayip egitimli personel ile ekip çalismalarini ön planda tutarak güler yüz ve güveni

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Yeni Kaplıca Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Yeni Kaplıca Hakkında

Yeni Kaplıca Otelleri Kanuni Sultan Süleyman’ın damadı ve başvezir Rüstem Paşa tarafından 1555 yıllarında yaptırılmıştır.Yenikaplıca, üçü büyük olmak üzere, toplam on kubbeyle örtülü, klasik dönem Osmanlı yapıtlarındandır.Yeni kaplıca şifalı suları, cilt hastalıklarından, iç hastalıklarına, şişmanlık ve solunum yolu hastalıklarına kadar birçok bedensel rahatsızlıklara etkin şifa kaynağıdır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır