Erken Rezervasyonda %50’ye varan indirimleri kaçırma! Son kayıt: 4 AralıkErken Rezervasyonda %50’ye varan indirimleri kaçırma! Son kayıt: 4 Aralık
Fırsatları İncele
Yardım

Yeditepe Üniversitesi Otelleri

En uygun Yeditepe Üniversitesi otel fiyatlarını bulun.

Loading...
Sırala

Nish Palace Exclusive Suites

Çok iyi
8.6
Atatürk, Ataşehir, İstanbul
Nish Palace Exclusive Suites, Ümraniye misafirlerinin ev konforunu yaşamalarını sağlarken şehri keşfetmelerine de imkan tanımak için İstanbul Anadolu Yakası otelleri arasındaki en merkezi lokasyon olan Şerifali, Ümraniye’de kuruldu.
Çok iyi
8.6

Dizayn Palace Hotel

Kayişdaği, Ataşehir, İstanbul
Dizayn Palace Hotel, İstanbul Anadolu Yakası'nda Ataşehir'de yer almaktadır. Misafirlerine kalite ve konforu bir arada sunmaktadır. Yeditepe Üniversitesi'ne komşu olan Dizayn Palace, siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan memnuniyet duymaktadır.

INVENTIST Hotel Sports Academy

Çekmeköy Merkez, Çekmeköy, İstanbul
İstanbul'un içinde, doğanın kucağında, ister dinlendirici bir tatil kaçamağı, ister iş toplantısı, ister sporla iç içe tatil, ister spor kampı ister şampiyonlar yetiştiren uzun dönemli sportif eğitim.

Zirkon Suit Otel

Normal
6.3
İçerenköy, Ataşehir, İstanbul
Zirkon Suit'de öncelik her zaman temizliktir. Misafirlerimize her zaman temiz, hijyenik, saglik standartlari'na uygun bir ortam olusturabilmek için her müsteri sonrasi odalar havalandirilir, çarsaf, yastik yüzeyleri degistirilir.
Normal
6.3

Sahra Kent Suit

Normal
2.0
Ataşehir, İstanbul
6 adet mutfaklı daireye sahip olan Sahrakent Suites'in tüm daireleri balkonludur. Dairelerde ayrıca oturma odası yer almaktadır. Mutfaklarda; buzdolabı, elektrikli su ısıtıcısı ve set üstü ocak bulunmaktadır.
Normal
2.0

Yeditepe Üniversitesi

İstek Vakfı'nın üniversitesi olan Yeditepe Üniversitesinin kurucusu Bedrettin Dalan'dır. 125 bin m2 alan üzerine 223 bin m2 kapalı alanda; 367 Derslik, 27 Amfi, 147 Laboratuar, 24 Atölye, 4500 kişiye aynı anda hizmet veren 4 Restaurant, 7 Kafeterya, 1200 kişilik Kongre Salonu, 250 kişilik Konferans Salonu, 100 kişilik Sinema Salonu, 100 kişilik Tiyatro Salonu, 2 Çok Amaçlı Salon, 250 m2 Televizyon Eğitim Stüdyosu ve Birimleri, 150 m2 Radyo Eğitim Stüdyosu Birimleri, 620 m2 ve 550 m2 2 adet Kapalı Basketbol Sahası, Basketbol, Voleybol, Tenis ve Halı Saha Futbolu için açık hava tesisleri, Biri kapalı, diğeri açık 2 yarı olimpik Yüzme Havuzu, 708 m2 alanda Fitness Center ve Squash Salonu, 2070 kapasiteli Kız Yurdu, 2180 kapasiteli Erkek Yurdu, 783 m2 alana kurulu Banka, Alışveriş merkezi, Güzellik Salonu, 79.000 m2 açık alanda Parklar, 400'ü açık, 600'ü kapalı 1.000 araçlık Otopark.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor