Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 12 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Poliklinikler Göğüs Hastalıkları Göğüs Cerrahisi Genel Cerrahi Kalp ve Daram Cerrahisi İç Hastalıkları Nöorloji Psikiyatri Aile Hekimliği Alerji Hastalıkları Anesteziyoloji ve Reanimasyon Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Erişkin Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Göz Hastalıkları Kardiyoloji Kulak-Burun-Boğaz Has

Hampton by Hilton Zeytinburnu Istanbul

Zeytinburnu / Istanbul
Sehir merkezi ve Tarihi Yarimada’ya yakin konumlandirilan Hampton by Hilton Zeytinburnu Istanbul , is, eglence ve popüler noktalara ulasim rahatligi sunuyor.

Gonca Suites

Zeytinburnu / Istanbul
Gonca Suites yüksek müsteri memnuniyeti ile her daim konforlu daireler ile hizmet vermektedir. Suit dairelerimiz de konforu, rahatligi ve güven içinde olma imkanlarini bir arada bulabilirsiniz.

The Conforium Hotel

Zeytinburnu / Istanbul
The Conforium Hotel, Istanbul Zeytinburnu'nda çok temiz, sessiz, sakin ve güzel bir konumda bulunmaktadir. Otelimiz 2015 yilinda açilmis olup Butik otel tarzinda hizmet vermektedir.

Tryp by Wyndham Istanbul Topkapi

Zeytinburnu / Istanbul
Tryp by Wyndham Istanbul Topkapi oteli dünyanin en eski sehirlerindedn biri olan Istanbul'un tarihi yarimadasinin girisinde yeralan deniz ve sehir manzarali odalari ile Istanbul'u doyasiya yasamak isteyenler için benzersiz bir seçenek.

İstanbul Panorama Hotel

Zeytinburnu / İstanbul
Zeytinburnu Merkez'de bulunan otelimiz, Marmaray Metrosu'na yürüme mesafesinde olup 80 odası, restoranı ve barıyla birlikte hizmet vermektedir. Marmara Denizi'ne 300 mt. mesafede deniz görünür odalarıyla 7/24 hizmet vermektedir.

ibis İstanbul Zeytinburnu

Zeytinburnu / İstanbul
Farklı damak zevklerine hitap eden ve değişik kültürleri kapsayan mutfağı ile misafirlerine birbirinden lezzetli yemekleri tatma imkanı sağlar.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hakkında

Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Otelleri Poliklinikler Göğüs Hastalıkları Göğüs Cerrahisi Genel Cerrahi Kalp ve Daram Cerrahisi İç Hastalıkları Nöorloji Psikiyatri Aile Hekimliği Alerji Hastalıkları Anesteziyoloji ve Reanimasyon Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Erişkin Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Göz Hastalıkları Kardiyoloji Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları Nöroloji

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır