Yedi Tepe İstanbul Otelleri

En uygun Yedi Tepe İstanbul otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Yedi Tepe İstanbul Otelleri

Genel Bilgi

İstanbul`un, surları içinde kalan bölümünün, yedi tepe üzerinde kurulduğu söylenir. Bu tepelerin yerleri: 1- Topkapı Sarayı, Ayasofya ve Sultanahmet Camiinin bulunduğu tepe. 2- Çemberlitaş ve Nuriosmaniye Camiinin bulunduğu tepe. 3- Beyazıt Camii, Üniversite ve Süleymaniye`nin bulunduğu tepe. 4- Fatih Camiinin bulunduğu tepe. 5- Yavuz Selim Camii

Golden Horn İstanbul

Fatih / İstanbul
Golden Horn'un geniş odalarında düz ekran uydu TV bulunmaktadır. Her odada emanet kasası, telefon, özel banyoda ise saç kurutma makinesi vardır. Golden Horn'un panoramik İstanbul manzaralı terasında zengin kahvaltının tadını çıkarabilirsiniz.

Vogue Hotel Supreme İstanbul

Sultanahmet / Fatih / İstanbul
İstanbul'un en önemli tarihi merkezlerinden olan Sultan Ahmet semtinde, merkezi bir konuma sahip bu lüks otel, tarihi kentin önemli kültürel simgeleriyle çevrilidir. Otel, İstanbul’da gezip görmek istenebilecek tüm tarihi mekanlara çok yakındır.

Star Holiday Hotel

Sultanahmet / Fatih / İstanbul
 İstanbul'un tarihi bölgesi Sultanahmet'te bulunan Star Holiday Hotel, Sultanahmet Camiı’nin karşısındadır, Topkapı Sarayı, Yerebatan Sarnıcı ve Ayasofya'ya 5 dakikalık bir yürüyüşle ulaşılabilir.

Esra Sultan Petrol Hotel

Sultanahmet / Fatih / İstanbul
Tarihi Yarımada da Sultanahmet semtinin kalbinde yer alan Esra Sultan Hotel, Ayasofya'ya ve Sultanahmet Camii'ne sadece 200 metre uzaklıktadır. Neoklasik tarzda dekore edilmiş otel Sultanahmet Camii ve Marmara Denizi manzaralı bir kapalı terasa sahiptir.

The Kybele Hotel

Sultanahmet / Fatih / İstanbul
The Kybele Hotel butik bir otel olup aile işletmesidir.

Armagrandi Spina Hotel

Sultanahmet / Fatih / Istanbul
Sultanahmet'te yer alan otel, Sultanahmet Camii ve Ayasofya arasinda özel bir konuma sahiptir. Hotel'de ücretsiz kablosuz internet erisim alani bulunmaktadir.Yenilenmis bu otel 19. yüzyildan kalma bir sehir evinde hizmet verir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Yedi Tepe İstanbul Hakkında

Yedi Tepe İstanbul Otelleri İstanbul`un, surları içinde kalan bölümünün, yedi tepe üzerinde kurulduğu söylenir. Bu tepelerin yerleri: 1- Topkapı Sarayı, Ayasofya ve Sultanahmet Camiinin bulunduğu tepe. 2- Çemberlitaş ve Nuriosmaniye Camiinin bulunduğu tepe. 3- Beyazıt Camii, Üniversite ve Süleymaniye`nin bulunduğu tepe. 4- Fatih Camiinin bulunduğu tepe. 5- Yavuz Selim Camiinin bulunduğu tepe. 6- Edirnekapı semtinde, Mihrimah Sultan Caminin bulunduğu tepe. 7- Kocamustafapaşa semtinin bulunduğu tepe.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır