Yanartaş Otelleri

Bu yerdeki 84 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Yanartaş Otelleri

Hotel 212 Olympos

Olimpos / Kumluca / Antalya
Taş ve ahşaptan yapılmış doğa dostu bina olarak tasarlanmış Hotel 212 Olympos, özel banyolu odalar sunmaktadır. Doğayla iç içe olan bu otelde açık yüzme havuzu, dağ manzaralı bir teras ve ortak alanlarda ücretsiz Wi-Fi erişimi bulunmaktadır.

Zümrüt Çıralı Butik Hotel

Çıralı / Kemer / Antalya
Dağlarla çevrili pitoresk bir doğada yer alan Zümrüt Çıralı Butik Hotel geniş bir bahçeye sahiptir. Konuklar açık yüzme havuzunda doğa manzarası eşliğinde yüzebilirler.

Kuş Yuvası Pansiyon

Çıralı / Kemer / Antalya
Kuşyuvası mini minnacik şirin bir yuva her misafirin mutlu olması icin 7/24 çalışan sevgi dolu bir aile pansiyonudur. Bulunduğumuz bölgenin enerjisiyle kendi enerjimiz birleşince herkes için guzel bir tatil olusuyor..

Çıralı Kemer Antalya Waldvılla

Çıralı / Kemer / Antalya
Waldvilla meşhur Çıralı sahili'ne yaklaşık 4 km uzaklıkta bir dağ evi özelliğindedir. Doğal bahçesinde tavuklar civcivler dolaşır Özel Türk aile hamamı Çıralı'da tektir. Havuzumuz doğal dağ suyu ile doldurup klorluyoruz. Üşüyenler girmesin.

Chimera Pia Hotel

Çıralı / Kemer / Antalya
Antalya’nın doğal güzellikleri ile kendine hayran bırakan tatil beldesi Çıralı’da hizmet veren Chimera Pia Hotel, misafirlerine doğayla iç içe renkli bir tatilin kapılarını aralıyor.

Likya Yanartaş Bungalows

Çıralı / Kemer / Antalya
Doğaya uygun şekilde yapılmış ahşap bungalovlarda hizmet veren Likya Yanartaş Bungalows, Antalya’nın popüler tatil merkezlerinden Çıralı’da yer alıyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Yanartaş Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Yanartaş Hakkında

Yanartaş Otelleri Olimpiyatlarda yakılan meşalenin başlangıcı sayılan bu alev, Finike’ye 7 km mesafede 350 m yükseklikte bir tepede binlerce seneden beri devamlı yanmaktadır. Tepenin bir yarığında yer altından gelen bu ateş hiç sönmemiştir. Çeşitli efsaneleri vardır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır