Yanartaş Otelleri

Yanartaş otelleri, en uygun Yanartaş otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Yanartaş Otelleri

Heaven Garden Çıralı

Çıralı / Kemer / Antalya
Heaven Garden Çıralı, 9 adet 35 m² büyüklüğünde bungalovdan oluşmaktadır. Tüm odalarda banyo, WC, sıcak su, ücretsiz Wi-Fi, TV, klima, saç kurutma makinesi gibi olanaklar mevcuttur.

Zümrüt Çıralı Butik Hotel

Çıralı / Kemer / Antalya
Dağlarla çevrili pitoresk bir doğada yer alan Zümrüt Çıralı Butik Hotel geniş bir bahçeye sahiptir. Konuklar açık yüzme havuzunda doğa manzarası eşliğinde yüzebilirler.

Holiday Box Club

Çıralı / Kemer / Antalya
şletmenin kurucu ve şu anki idarecisi olan mimar Mehmet İlker Nacar, 2015 yılında ailesine ait yaklaşık 5000 m² arazi üzerine, Avrupa’da ve Türkiye’de ilk, yenilikçi bir düşünce ile uluslararası taşımacılıkta kullanılan yük konteynerlerini ön planda tu

Kuş Yuvası Pansiyon

Çıralı / Kemer / Antalya
Kuşyuvası mini minnacik şirin bir yuva her misafirin mutlu olması icin 7/24 çalışan sevgi dolu bir aile pansiyonudur. Bulunduğumuz bölgenin enerjisiyle kendi enerjimiz birleşince herkes için guzel bir tatil olusuyor..

Çıralı Kemer Antalya Waldvılla

Çıralı / Kemer / Antalya
Waldvilla meşhur Çıralı sahili'ne yaklaşık 4 km uzaklıkta bir dağ evi özelliğindedir. Doğal bahçesinde tavuklar civcivler dolaşır Özel Türk aile hamamı Çıralı'da tektir. Havuzumuz doğal dağ suyu ile doldurup klorluyoruz. Üşüyenler girmesin.

Chimera Pia Hotel

Çıralı / Kemer / Antalya
Antalya’nın doğal güzellikleri ile kendine hayran bırakan tatil beldesi Çıralı’da hizmet veren Chimera Pia Hotel, misafirlerine doğayla iç içe renkli bir tatilin kapılarını aralıyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Yanartaş Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Yanartaş Hakkında

Yanartaş Otelleri Olimpiyatlarda yakılan meşalenin başlangıcı sayılan bu alev, Finike’ye 7 km mesafede 350 m yükseklikte bir tepede binlerce seneden beri devamlı yanmaktadır. Tepenin bir yarığında yer altından gelen bu ateş hiç sönmemiştir. Çeşitli efsaneleri vardır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır