Erken Rezervasyonda %50’ye varan indirimleri kaçırma! Son kayıt: 4 AralıkErken Rezervasyonda %50’ye varan indirimleri kaçırma! Son kayıt: 4 Aralık
Fırsatları İncele
Yardım

Yanartaş Otelleri

En uygun Yanartaş otel fiyatlarını bulun.

Loading...
Sırala

Apella Hotel

Çok iyi
8.2
Çıralı, Kemer, Antalya
Kemer Çıralı'da eşsiz bir doğanın kucağında konuklarını ağırlayan Apella Hotel, bahçe içerisinde yer alan konaklama birimlerine sahiptir.
Çok iyi
8.2

Turkuaz Bungalows

İyi
7.4
Çıralı, Kemer, Antalya
Turkuaz Butik Otel'de muhteşem bahçe manzarası eşliğinde mükemmel konaklama deneyimi sunmaktadır.
İyi
7.4

Hurmalık Apart Evleri

Çok iyi
8.3
Adrasan, Kumluca, Antalya
Antalya İli Kumluca İlçesi'ne bağlı küçük, şirin bir koy olan Karaöz'de sizleri misafir etmek ve bu güzellikleri sizlere de yaşatmak isteriz. Bungalovumuz 2+1 şeklindedir. Evimiz 4 kişiliktir. Müstakil bahçeli olup ve bahçelerde barbekü mevcuttur.
Çok iyi
8.3

Çıralı Anka Apart Bungalov

Kemer, Antalya
Çıralı Anka Apart Bungalov Çıralı Yanartaş (Chimera ) yolu üzerindedir Apartımız 10 odadan oluşmaktadır. Tesis içinde resepsiyonun hemen arkasında işletmemizin ortasında yoga salonumuzda mevcuttur. Odalarımız 2+0 olup 4 kişi kapasitelidir.

Yanartaş

Olimpiyatlarda yakılan meşalenin başlangıcı sayılan bu alev, Finike’ye 7 km mesafede 350 m yükseklikte bir tepede binlerce seneden beri devamlı yanmaktadır. Tepenin bir yarığında yer altından gelen bu ateş hiç sönmemiştir. Çeşitli efsaneleri vardır.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor