Yalova Belediyesi İbrahim Müteferrika Kağıt Müzesi Otelleri

Yalova Belediyesi İbrahim Müteferrika Kağıt Müzesi otelleri, en uygun Yalova Belediyesi İbrahim Müteferrika Kağıt Müzesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Yalova Belediyesi İbrahim Müteferrika Kağıt Müzesi Otelleri

Beksiti Hotel

Merkez / Yalova
Amacımız, gerek yerli gerek yabancı misafirlerimiz için konforlu, güvenli bir ortam oluşturmak ve güler yüzlü personelimizle hizmet vererek Yalova’da geçirdikleri zamanı keyifle geçirmelerine katkı sağlamaktır.

Mirart Hotel Boutique & Spa

Merkez / Yalova
İstanbul, Kocaeli, Bursa gibi ticaret ve sanayi merkezleri arasında, mavi ve yeşilin iç içe olduğu Marmara’nın incisi Yalova’nın merkezinde bulunan Mirart Hotel Boutique & SPA’ ya hoş geldiniz.

My Suite

Merkez / Yalova
My Suite Yalova'nın kalbine yer almakta olup, merkezi konumundan dolayı arabaya ihtiyaç duymadan çevre yerlere kolayca ulaşma imkanı sunaktadır.

Park Suite Apart Otel

Merkez / Yalova
Park Suit Apart 20 adet daireden oluşmaktadır.

Hotel Ülke

Merkez / Yalova
3 büyük şehrin ortasında kalan bu güzide ve küçük şehrimiz yerli ve yabancı turistlerin en çok tercih ettikleri tatil bölgelerinden biri haline gelmiştir. Denize mesafesi 50 mt olan Hotel Ülke, konuklarına Yalova'da hizmet vermektedir.

Ramada by Wyndham Yalova

Merkez / Yalova
Bu tesis, plaja 12 dakikalık yürüme mesafesindedir. Yalova'da, Yuruyen Kosk'a 2,3 km mesafede bulunan Ramada Yalova, bir teras ve saunaya sahiptir. Otelde bir fitness merkezi ve hamam bulunmaktadır ve konuklar restoranda yemek yiyebilir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Yalova Belediyesi İbrahim Müteferrika Kağıt Müzesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Yalova Belediyesi İbrahim Müteferrika Kağıt Müzesi Hakkında

Yalova Belediyesi İbrahim Müteferrika Kağıt Müzesi Otelleri Osmanlı Devleti'nin ilk kağıthanesi Yalova - Elmalık Köyünde kurulmuştur. Üretimine 1745 yılında başlamış ve bu kağıthanin kuruluşu ilk matbaacımız olan İbrahim Müteferrika'nın girişimleriyle olmuştur. Müze ülkemizin ilk kağıt müzesi olma özelliğine sahiptir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır