Yalı Hamamı Otelleri

En uygun Yalı Hamamı otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Yalı Hamamı Otelleri

Genel Bilgi

Tekirdağ il merkezinde bulunan bu hamamın ne zaman ve kimin tarafından yaptırıldığı bilinmemektedir. Harap bir durumda iken Tekirdağ Belediyesi tarafından 1944 yılında satın alınarak onarılmıştır.Hamamın kadınlar ve erkekler bölümü birbirilerinin eşidir. Ilıklık ve soyunmalığın üzeri kasnaklı merkezi bir kubbe ile örtülüdür. Sıcaklık bölümü de kare pl

Alkaya Apart Otel No Problem Pansiyon

Merkez / Tekirdağ
Konum itibariyle şehrin tüm olanaklarına; alışveriş merkezi, cafe, pastahane, restoran, kamu daireleri ve başta Namık Kemal Üniversitesi olmak üzere diğer eğitim kurumlarına da çok yakındır.

Ceylan Apart Otel

Merkez / Tekirdağ
Apartımız 31 odalıdır.

Goldhan Hotel

Merkez / Tekirdağ
Otelimiz; temiz, ferah, güneş gören nezih odaları, abartıdan uzak sade dekorasyonu, konukların damaklarına hitab eden sağlıklı ve leziz açık büfe kahvaltı imkanıyla iş seyahatlerinizi unutulmaz bir deneyim ve keyfe çevirmektedir.

Rodosto Hotel

Merkez / Tekirdağ
Modern ve yenilikçi bir hizmet anlayışıyla yeniden tasarlanan Tekirdağ Rodosto Hotel ‘de evinizdeki konforu ofisinizdeki çalışma ortamıyla birleştirip, şehir merkezinde bir konaklama ayrıcalığı ile sunuyoruz .

Tekirdağ Yat Hotel

Merkez / Tekirdağ
Tekirdağımız'a ve Tekirdağ'a gelen misafirlerimiz için hotelimizi 2008 yılında yeniden yapılandırarak hizmetinize sunduk.

Pasific Houses

Merkez / Tekirdağ
Alp House 2019 Ağustos ayında hizmete açılmıştır. Yeni ve konforlu 1+1 dairelerimizde rahatınız her şey düşünülmüştür.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Yalı Hamamı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Yalı Hamamı Hakkında

Yalı Hamamı  Otelleri Tekirdağ il merkezinde bulunan bu hamamın ne zaman ve kimin tarafından yaptırıldığı bilinmemektedir. Harap bir durumda iken Tekirdağ Belediyesi tarafından 1944 yılında satın alınarak onarılmıştır.Hamamın kadınlar ve erkekler bölümü birbirilerinin eşidir. Ilıklık ve soyunmalığın üzeri kasnaklı merkezi bir kubbe ile örtülüdür. Sıcaklık bölümü de kare planlı olup, üzeri kubbe ile örtülmüştür.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır