Yalı Camii Otelleri

Yalı Camii otelleri, en uygun Yalı Camii otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Yalı Camii Otelleri

Genel Bilgi

Yalı Camii,orijinal hali günümüze dek korunuş olan tarihi camilerden birisidir.1312 yılında Mehmet Sadık Bin Abdullah tarafından inşa ettirilmeye başlanmıştır.Camii Samsun'un Hançerli Mahallesinde halen ayaktadır.Döneminin mimari özelliklerini taşımaktadır.2006 yılında onarımı tamamlanan camii hizmete açılmıştır. Ancak çevre halkı tarafından yapılan o

Daştanlar Otel

İlkadim / Samsun
Rahat, huzurlu, güvenli, samimi ve güler yüzlü personeli ile hizmet vermektedir.

Sandıkçı Otel

Merkez / İlkadim / Samsun
Sandıkçı Otel 1979 yılından bu yana uluslararası çağdaş otelcilik anlayışını, kesintisiz değişim ve atılım ilkesiyle birleştirerek 2011 yılında komple yenilenerek, hizmet anlayısını bir otelin gerektirdiği donanımlarla hizmet vermektedir.

Samlife Apart

İlkadim / Samsun
Tüm birimlerde bir oturma alanı vardır. Tüm birimlerde buzdolabı ve ocaküstü fırın ile donatılmış bir mutfak bulunmaktadır. Her birimde küvet veya duş içeren özel bir banyo bulunmaktadır. Havlular mevcuttur.

Samsun Kapris Hotel

Merkez / İlkadim / Samsun
Samsun'un kalbi olarak nitelendirilen İlkadım ilçesinde bulunan Samsun Kapris Hotel, hem iş hem de turistik amaçlı seyahatler için güzel bir alternatif sunmaktadır. Samsun Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne 3,5 km., Samsun Çarşamba Havaalanı'na 19 km.

Gloria Tibi Hotel

İlkadim / Samsun
Misafirlerimizin gerek turistik gerekse iş amaçlı konaklamalarında rahat edebilmeleri için odalarımızda her türlü konfor düşünülmüştür.

Hotel Necmi

Merkez / Ilkadim / Samsun
Sahile sadece 200 metre uzaklikta bulunan Hotel Necmi, Samsun Tren Istasyonu'na 1 km mesafededir. Otelde ücretsiz Wi-Fi erisimi mevcuttur. Tesis, konuklarina uydu TV ile donatilmis klimali odalar sunmaktadir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Yalı Camii Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Yalı Camii Hakkında

Yalı Camii Otelleri Yalı Camii,orijinal hali günümüze dek korunuş olan tarihi camilerden birisidir.1312 yılında Mehmet Sadık Bin Abdullah tarafından inşa ettirilmeye başlanmıştır.Camii Samsun'un Hançerli Mahallesinde halen ayaktadır.Döneminin mimari özelliklerini taşımaktadır.2006 yılında onarımı tamamlanan camii hizmete açılmıştır. Ancak çevre halkı tarafından yapılan onarım çalışmalarının yeterli olmadığı ve özellikle ahşap olan çatısının yağmurla birlikte zarar gördüğü bunun için daha ciddi önlemlerin alınması gerektiği vurgulanmaktadır.Camiinin mimarı bilinmemekle birlikte Cumhuriyet öncesine ait bir eser olduğu bu günkü bulgularla belirlenmiştir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır