Vezirköprü Otelleri

En uygun Vezirköprü otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Vezirköprü Otelleri

Genel Bilgi

Vezirköprü ilçesi, Orta Karadeniz Bölümü'nde, Kuzey Anadolu Dağları'nın ikinci sırasının Aşağı Kızılırmak vadisi çevresine rastlayan kıyı ardı kesiminde yer almaktadır. Vezirköprü Türkiye'de en fazla köye sahip ilçe olup, Samsun'un en büyük beşinci ilçesidir. Samsun merkezden sonra Samsun ilindeki beşinci büyük nüfus yerleşimine sahiptir. Merkez nüfus

Tarihi Taşhan Otel

Vezirköprü Merkez / Vezirköprü / Samsun
Tarihi Taşhan Otel, 25 odalı butik bir oteldir. Misafirlerine oda kahvaltı konseptinde hizmet sunar.

Şahinkaya Uygulama Oteli

Vezirköprü / Samsun
Şahinkaya Uygulama Oteli, Vezirköprü mevkiinde misafirlerine keyifli ve huzurlu bir konaklama sunmaktadır.

Ancere Thermal&Spa Hotel

Havza / Samsun
Ancere Thermal&Spa Hotel'de 80 oda 170 yatak mevcuttur. Odalar 59 triple, 18 double ve 3 adet suit odadan oluşmuştur. Odalarda tv, minibar, fön, uluslar arası telefon ve internet, 50 adet balkonlu oda, merkezi kalorifer ve 7/24 sıcak su mevcuttur.

Hilas Thermal Resort & Spa

Ladik / Samsun
Mitolojide su perisi anlamına gelen ve nehirde peri kızlarıyla birlikte hayatını sürdüren mitolojik bir kahramandan adını alan Hilas, suyun tüm mucizelerini sizlerle buluşturuyor.

Liva Otel

Kavak / Samsun
Liva Otel, Kavak'ta konaklama imkânı sunuyor. Günün 24 saati hizmet veren resepsiyona sahip olan bu tesis, konuklara ayrıca bir restoran sunmaktadır. Otel dağ manzarası, güneşlenme terası ve mülk boyunca ücretsiz WiFi sunmaktadır.

Alaçam Apart

Alaçam Merkez / Alaçam / Samsun
Samsun İli Alaçam İlçesi'nde bulunan tesisimiz 8 adet apart daireden oluşmakta olup her bir dairede mutfak ve ayrı olacak şekilde 3 oda ve 6 yatak bulunmaktadır. Her bir apart daire için banyo ve WC ortak kullanımdır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Vezirköprü Hakkında

Vezirköprü Otelleri Vezirköprü ilçesi, Orta Karadeniz Bölümü'nde, Kuzey Anadolu Dağları'nın ikinci sırasının Aşağı Kızılırmak vadisi çevresine rastlayan kıyı ardı kesiminde yer almaktadır. Vezirköprü Türkiye'de en fazla köye sahip ilçe olup, Samsun'un en büyük beşinci ilçesidir. Samsun merkezden sonra Samsun ilindeki beşinci büyük nüfus yerleşimine sahiptir. Merkez nüfusu görece düşük olup, nüfusun çoğu kırsal kesimde toplanmıştır. Son yıllarda yapılan arkeolojik kazılarda Hititlerin kutsal kenti Nerik' in Vezirköprü'de olduğu düşünülmektedir.Oymaağaç köyünde ki höyükte yapılan kazılarda önenli tarihi eserlerin yanı sıra Karadeniz Bölgesinde ilk defa çivi yazısı ile yazılmış tablet parçaları ele geçirilmiştir. Karadeniz Bölgesinde olmasına rağmen Kızılırmak vadisi boyunca Akdeniz iklimi özelliğini göstermektedir. Daha çok kışları soğuk geçip, yaz kuraklığı karakteristiktir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır