Uzungöl Tabiat Parkı Otelleri

Uzungöl Tabiat Parkı otelleri, en uygun Uzungöl Tabiat Parkı otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Uzungöl Tabiat Parkı Otelleri

Genel Bilgi

Trabzon’a 100 km mesafedeki haldizen deresi vadisinde heyelan sonucu meydana gelen doğa harikası bir göldür. Uzungöl, içerisinde bulunduğu Tranzon iline 95 km, Çaykara ilçesine 19 km mesafededir. Trabzon sahil yolunu takip ederek doğuya doğru Of ilçesine kadar ilerleyin. Of ilçesine girerken tabelayı takip edip sağa dönerseniz Çaykara yoluyla Uzungöl

Grand Öztürk Uzungöl

Uzungöl / Çaykara / Trabzon
Grand Öztürk Uzungöl, Uzungöl Yaylasi ve Gölü'ne 6 dakikalik yürüme mesafesinde, 2015 yilindan kalma bir binada yer alan Uzungöl'de yer alan Grand Öztürk Uzungöll, ücretsiz Wi-Fi erisimine sahip konuk odalari sunmaktadir.

İnan Kardeşler Hotel Bungalow Hüseyin İnan

Uzungöl / Çaykara / Trabzon
Sık ormanlarla çevrili Uzungöl'de Karadeniz'in doğal güzelliklerini tamamlayan ahşap bir yapıda misafirlerini ağırlayan İnan Kardeşler Otel, rahatı ve konforu bir arada bulabileceğiniz 42 odasıyla misafirlerini ağırlıyor.

Sezgin Otel

Uzungöl / Çaykara / Trabzon
Yemyeşil ormanlarla çevrili Sezgin Hotel, doğal güzelliğiyle ünlü Uzungöl beldesi'nde bulunuyor. Otel, konuklarına ücretsiz Wi-Fi erisimi ve uydu TV'li odalar sunmaktadır. Hotel Sezginler'in odaları ahsap iç mekanlara sahiptir.

Mavera Aparts

Uzungöl / Çaykara / Trabzon
Yaylaönü'de yer alan Mavera Aparts, ücretsiz Wi-Fi, bahçe ve barbekü sunmaktadır. Uzungöl, 3, 3 kilometre uzaktadır. Trabzon Havaalanı, otele 39 km uzaklıktadır. Mavera Aparts, 22 Haziran 2017 tarihinden beri Booking.com konuklarını ağırlıyor.

İnceli Otel

Uzungöl / Çaykara / Trabzon
Tesis açıklamasındaki "Bu 3 katlı tesisin tüm katlarında buzdolabı, ocak, elektrikli su ısıtıcısı ve mutfak gereçleri içeren ortak bir mutfak bulunmaktadır.

Uzungöl Kusva Apart

Çaykara / Uzungöl / Trabzon
Gölün hemen kenarı'nda, merkezi sistem ısıtmalı sıcacık daireler, ücretsiz otopark, ücretsiz wifi, ebeveyn banyolu, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, set üstü ocak, tam donanımlı mutfak, her odada uydu yayınlı TV'ler mevcuttur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Uzungöl Tabiat Parkı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Uzungöl Tabiat Parkı Hakkında

Uzungöl Tabiat Parkı Otelleri Trabzon’a 100 km mesafedeki haldizen deresi vadisinde heyelan sonucu meydana gelen doğa harikası bir göldür. Uzungöl, içerisinde bulunduğu Tranzon iline 95 km, Çaykara ilçesine 19 km mesafededir. Trabzon sahil yolunu takip ederek doğuya doğru Of ilçesine kadar ilerleyin. Of ilçesine girerken tabelayı takip edip sağa dönerseniz Çaykara yoluyla Uzungöl'e varacaksınız.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır