Unkapanı Atatürk Köprüsü Otelleri

En uygun Unkapanı Atatürk Köprüsü otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Unkapanı Atatürk Köprüsü Otelleri

Galatolia Suites

Karaköy / Beyoglu / Istanbul
Galatolia Suites deniz manzarali genis odalarda konaklama imkani sunmaktadir. Tümbirimler klimali ve yerden isitma sistemi ile isitilmaktadir. Tüm odalarda bir oturma ve / veya yemek alani bulunmaktadir. Odalar Sultanahmet ve Haliç manzarasina sahiptir.

New Galata istanbul Hotel

Galata / Beyoglu / Istanbul
New Galata İstanbul Hotels'in tüm konaklama birimlerinde; klima, düz ekran uydu TV, kasa, mini bar, ücretsiz çay-kahve imkanı, çalışma masası ve eşya dolabı yer almaktadır.

Galata Grace

Şişhane / Beyoğlu / İstanbul
Konaklama yerinde klimaya ve banyoya sahip odalar mevcuttur. Oda standart olan balkon, konaklama sırasında dinlenmek ve rahatlamak için ekstra alan sağlar. Misafirler çekyat üzerinde rahatça uyuyacaklardır.

Flats Company Karaköy Apartment

Karaköy / Beyoğlu / İstanbul
Flats Company Karaköy Apartment, Beyoğlu'na bağlı Karaköy'de, birçok toplu taşıma duraklarına ve tarihi yerlere yakın, merkezi bir konumdadır.

Galata Dream Hotel

Beyoğlu / İstanbul
İstanbul Beyoğlu'nda konumlanan otelimiz Şişhane bölgesinin gözde otellerindendir. Otelimiz bu yıl Haziran ayı itibariyle faaliyete geçmiş olup, 13 odadan oluşmaktadır.

Diyar Hotel

Eminönü / Fatih / İstanbul
Diyar Hotel, 2004 yılından bu yana prestijli bir şekilde yerli ve yabancı misafirlerine konaklama hizmeti sunan bir kuruluştur. İstanbul Sultanahmet bölgesinde 300 odamız ile hizmet vermekteyiz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Unkapanı Atatürk Köprüsü Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Unkapanı Atatürk Köprüsü Hakkında

Unkapanı Atatürk Köprüsü Otelleri 1836 yılında Yahudi Köprüsü isminde ahşaptan yapılma bir köprü, bugünkü Unkapanı Atatürk Köprüsü’nün yerine inşa edildi. II. Mahmut emriyle yapılan köprünün; yaptırılma amacı, halkı sandal ve kayık parasından kurtarmaktır. Köprü, bu sebeple Hayrat Köprüsü de olarak da bilinirdi. Köprü’nün adı 1935 senesinde Atatürk Köprüsü olarak değiştirilir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır