Uludağ Birinci Bölge Otelleri

Bu yerdeki 11 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Uludağ Birinci Bölge Otelleri

Trend Life Hotels Uludağ

Uludağ Birinci Bölge / Uludag / Bursa /
Tesis odalarının tamamı pist manzaralıdır. Klasik tarzdan esinlenilen ferah ve pist manzaralı bir lobi,lobi bar,resepsiyon,bir geniş ve pist manzaralı restoran,oyun alanı(tavla-okey vs), kayak odası ve piste bitişik cafe mevcuttur.

Le Chalet Yazıcı Hotel Uludağ

Uludağ Birinci Bölge / Uludag / Bursa /
Uludağ'ın eteklerinde hizmet veren Le Chalet Yazıcı, ısıtmalı rahat odalar ve tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi sunmaktadır. Tesiste bir kayak okulu, kiralık kayak ekipmanları ve bir teras vardır.

Uslan Hotel Uludağ

Uludağ Birinci Bölge / Uludag / Bursa /
Uludağ 1. bölge'de yer alan Uslan Otel, tam bir kayak oteli olmasının yanı sıra tesis çok sıcak bir atmosfere sahiptir. Kayak pistleri'ne 50 mt. mesafede bulunan Uslan Otel Uludağ Bursa şehir merkezi'ne 30 km. mesafededir.

Genç Yazıcı Hotel Uludağ

Uludağ Birinci Bölge / Uludag / Bursa /
1973 yılında Uludağ'da kayak sporunu seven ve bu sporla uğraşan Yazıcı Ailesi tarafından kurulmuştur. Bu konuda butik otel olarak başlayan bu uğraşı, daha sonra büyüyerek oteller zinciri hâlini almıştır.

Kervansaray Uludağ

Uludağ Birinci Bölge / Uludag / Bursa /
ervansaray Uludağ Ski Center, yıllardır süregelen ve ilk günkü haline sadık kalan kendine özgü mimarisi ile mobilyasından aksesuarına kadar konfor, kalite ve zevk sahibi seçimin ayrıcalıklı dünyasında misafirlerini en iyi hizmet kalitesinde ağırlamakta

Kar Otel Uludağ

Uludağ Birinci Bölge / Uludag / Bursa /
esisin lobisinde yer alan Kar Bar ve birçok kayak pistini görme özelliğiyle misafirler tarafından yoğun ilgi gören Camlı Köşk tatiliniz boyunca sıcak ve soğuk tüm içecek ihtiyaçlarınızı karşılarken tost, hamburger gibi aperatif yiyecek hizmeti de verme

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Uludağ Birinci Bölge Hakkında Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır