Ula Otelleri

Bu yerdeki 36 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Ula Otelleri

Genel Bilgi

Muğla’nın güneyinde bulunan Ula'nın doğusunda Köyceğiz, batısında Gökova Körfezi, kuzeyinde Muğla merkez ilçesi, güneyinde Marmaris ilçeleri vardır. Ula merkez deniz seviyesinden 600 metre yüksekliktedir. Muğla - Ula mesafesi 15 kilometredir. Muğla - Marmaris karayolu üzerinden gidildiğinde, Ula anayoldan 3 km. içeride kalır. Ula ilçesi Muğla il merke

Yenice Vadi Doğal Yaşam Köyü

Akyaka / Ula / Muğla
Huzurlu bir sığınak arayanlar için, sakin bir vadisinde bulunan Yenice Doğal Yaşam Köyü, sahile kolay erişime sahip ağaç ve dağların arasına yerleştirilmiş mükemmel bir konaklama imkanı sunmaktadır.

Baga Hotel Akyaka

Akyaka / Ula / Muğla
Çevremizi saran ormandan gelen kuş cıvıltılarıyla uyandığınız bir sabahtan sonra sizi okaliptüs ağaçları altında serpme kahvaltıya davet ediyoruz. Bir yanınız deniz bir yanınız orman..

Ala Boutique Hotel

Akyaka / Ula / Muğla
Odalarımız zarif ve şık şekilde beyaz ve mor renklerle dizayn edilmiştir. Birinci katta çift kişilik duble yataklarımız ve rahatça oturulan iki adet berjer mevcuttur .

Ayka Otel

Akyaka / Ula / Muğla
Ormana sıfır, denize 80 metre, Akyaka plajına 150 metre, merkeze 200 metre, pazara 200 metre mesafede olan tesisimizden sabah kalkınca yürüyerek 3 dakikada denize girebilir, çam ormanlarında yürüyüş yapıp bisiklete binebilirsiniz.

Amigo Apart

Akyaka / Ula / Muğla
Amigo Apart evinizin rahatliginda konaklama imkani sunmaktadir.

Akyaka - Akbük Fullmoon Bungalow Camping

Akyaka / Ula / Muğla
uğla /Ula Akyaka Mahallesi-Akbük koyunda anayol kenarı orman içerisine kurulmuş deniz manzaralı, klimalı ahşap bungalow odalarda kalma ve kamp çadırı kiralama ve kurma imkanı sağlayan tesisimizde tüm odalarda ve ortak alanlarda duş alma imkanı mevcuttu

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Ula Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Ula Hakkında

Ula Otelleri Muğla’nın güneyinde bulunan Ula'nın doğusunda Köyceğiz, batısında Gökova Körfezi, kuzeyinde Muğla merkez ilçesi, güneyinde Marmaris ilçeleri vardır. Ula merkez deniz seviyesinden 600 metre yüksekliktedir. Muğla - Ula mesafesi 15 kilometredir. Muğla - Marmaris karayolu üzerinden gidildiğinde, Ula anayoldan 3 km. içeride kalır. Ula ilçesi Muğla il merkezine en yakın ilçedir. İlçe merkezinin dört tarafı da dağlarla çevrilidir. Ula'da, Akyaka- Nail Çakırhan ve Halet Çambel Kültür ve Sanat Evi, Ula Kanyonu, Yedi Delik Mağarası, Kyllandos Antik Kenti, Sedir Adası ve Ula Göleti Seyir Tepesi mutlaka görülmesi gereken yerler arasındadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır