Ufuk Üniversitesi Dr. Rıdvan Ege Hastanesi Otelleri

Ufuk Üniversitesi Dr. Rıdvan Ege Hastanesi otelleri, en uygun Ufuk Üniversitesi Dr. Rıdvan Ege Hastanesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Ufuk Üniversitesi Dr. Rıdvan Ege Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Balgat'ta bulunan Türkiye Trafik Kazaları Yardım Vakfınca, Ufuk Üniversitesi hizmetine ayrılan 220 yataklı Dr. Muhittin Ülker Acil Yardım ve Travmatoloji Hastanesi, Mayıs 2004 ayı içerisinde boşaltılıp onarımı yapıldıktan sonra, 120 yataklı modern bir Tıp Fakültesi Hastanesi'ne dönüştürülmüştür.Hastane; konusunda deneyimli ve uzmanlaşmış hekimlerden o

Evodak Apartment

Merkez / Çankaya / Ankara
Konaklama biriminde düz ekran TV içeren oturma alanı ve yemek alanı vardır. Ayrıca, fırınla donatılmış mutfak mevcuttur. Her birimde saç kurutma makineli özel banyo bulunmaktadır. Havlu ve nevresimler temin edilir.

The Green Park Ankara

Merkez / Çankaya / Ankara
Türkiye’nin iş ve şehir otelleri standardını sürekli olarak daha yukarılara taşıyan The Green Park, kentin en prestijli bölgelerinden Çankaya Çukurambar’da açılan Ankara hoteli ile başkentin de kalbine yerleşti.

Wyndham Ankara

Çankaya / Ankara
Ankara'nın iş, siyaset ve alışveriş merkezi olan Söğütözü mevkiinde konumlanan Wyndham Ankara, özellikle iş seyahatleri için tercih edilebilecek bir konaklamalarda konforlu bir tatil imkanı sunuyor.

Metropolitan Hotels Ankara

Balgat / Çankaya / Ankara
Ankara’nın en prestijli otelleri arasında kaliteyi, konforu ve lüksü sizlere sunan 5 yıldızlı Metropolitan Hotels, Ankara’nın güneyinde, Balgat semtinde ve Konya Yolu üzerinde yer almaktadır.

Oz 1 Otel

Çankaya / Ankara
Tesisimizde Sadece Kadın Misafirlerimiz Konaklayabilir, Erkek Misafir Kabul Edilmemektedir. Aşti ye yürüyüşle 200 metre mesafededir.

Atakösk Hotel

Kizilirmak / Çankaya / Ankara
Atakösk'te, zevk sahibi konuklarimizin maksimum memnuniyeti için “üst düzey ve samimi bir hizmet tasarimi” yapiyoruz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Ufuk Üniversitesi Dr. Rıdvan Ege Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Ufuk Üniversitesi Dr. Rıdvan Ege Hastanesi Hakkında

Ufuk Üniversitesi Dr. Rıdvan Ege Hastanesi Otelleri Balgat'ta bulunan Türkiye Trafik Kazaları Yardım Vakfınca, Ufuk Üniversitesi hizmetine ayrılan 220 yataklı Dr. Muhittin Ülker Acil Yardım ve Travmatoloji Hastanesi, Mayıs 2004 ayı içerisinde boşaltılıp onarımı yapıldıktan sonra, 120 yataklı modern bir Tıp Fakültesi Hastanesi'ne dönüştürülmüştür.Hastane; konusunda deneyimli ve uzmanlaşmış hekimlerden oluşmaktadır.Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz randevulu hasta kabulüne başlamıştır. Diyaliz ünitemiz hizmete girmiştir. SGK, Devlet memurları, özel sağlık sigortaları ve bankalar ile anlaşma vardır.Cerrahi Tıp Bilimleri ve Dahili Tıp Bilimler hakkında bilgi almak için Hastane ile irtibata geçiniz.Randevu almak için Hastane Web sayfasını kullanınız.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır