Yardım

Loading...
Sırala

Cappadocia Minia Cave Hotel

Müthiş
9.1
Ortahisar, Ürgüp
Her odada düz ekran uydu TV, minibar ve ısıtma sistemi mevcuttur. Ayrıca yemek masası bulunmaktadır. Duşlu özel banyoda ayrıca saç kurutma makinesi ve bornozlar temin edilmektedir.
Müthiş
9.1

Alin Stone House

Uçhisar, Nevşehir
Alin Stone House, 6 odalı butik bir işletmedir. Oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Remus Romulus Cappadocia

Uçhisar, Nevşehir
Remus Romulus Hotel 17 odalı butik bir işletmedir. Oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Hermes Cave Hotel

Çok iyi
8.8
Uçhisar, Kapadokya, Nevşehir
Hermes Cave Hotel, muhteşem manzarası ile siz değerli misafirlerimize tarihi konağımızda mağara ve taş odalarımızda konaklama fırsatı sunmaktadır.
Çok iyi
8.8

Hotel Akuzun

Çok iyi
8.4
Ürgüp, Nevşehir
Hotel Akuzun, Kapadokya'nın doğal mimarisi ile yapılmıştır. Otelimiz, restoranlara, kafelere, alışveriş merkezlerine ve otobüs durağına yürüme mesafesindedir.
Çok iyi
8.4

Bayer Stone House

Çok iyi
8.8
Avanos, Kapadokya,Nevşehir
Avanos’un en eski mahallesinde, en tepesinde ve en güzel manzaralarından birine sahip olan otelimiz tarihi bir konaktır. Full Kızılırmak Avanos ve Kapadokya manzarasına sahiptir otelimiz. Toplamda 5 odamız bulunmaktadır.
Çok iyi
8.8

Atax Cave Hotel

Müthiş
10.0
Avanos, Nevşehir
Atax Cave Hotel toplam 9 odalı butik bir işletmedir. Oda kahvaltı konseptinde hizmet veren tesis, 24 saat resepsiyon hizmeti sunar.
Müthiş
10.0

Heritage Cave Inn Hotel

Çok iyi
8.5
Avanos, Nevşehir
Kapadokya'nın Çavuşin Köyü'nde bulunan Heritage Cave Inn, mağaraları ve eski taş odalarıyla eşsiz bir mimariye sahiptir. Yerel mimariyi temsil eden eski evlerle çevrili tesisin terası panoramik manzaralara bakmaktadır.
Çok iyi
8.5

Pigeon Valley Hotel

Çok iyi
8.1
Üçhisar, Kapadokya,Nevşehir
Otelimiz hizmet kalitesini her zaman bir üst seviyeye çıkartarak değerli misafirlerine aile ortamında Kapadokya’nın merkezi Uçhisar'da eşsiz güzellikler içinde huzurlu bir tatil sunmaktadır.
Çok iyi
8.1

Armesos Cave Hotel

Müthiş
9.7
Ürgüp, Nevşehir
Armesos Cave Hotel, Rumlar tarafından inşa edilmiş ve günümüze kadar korunmuş kaya ve kemer odalardan oluşan tarihi bir konaktır.
Müthiş
9.7

Cappadocia Serenity Hotel

İyi
7.3
Üçhisar, Kapadokya,Nevşehir
Kendine özgü havası ile otelimizdeki odalar, otantik bir mekan isteyenler için en ideal seçim. Abartıdan uzak, sadelik ve şıklığın birarada olduğu odalarımız, Kapadokya'nın eşsiz manzarası ve Üçhisar'ın temiz havasıyla birleşince vazgeçilmez oluyor...
İyi
7.3

Arnovalley Hotel

İyi
7.3
Ürgüp, Kapadokya,Nevşehir
Arnovalley Hotel 11 odalı olup, restoranımız eskiden han olarak kullanılan doğallığı bozulmamış güzelliğe sahiptir.
İyi
7.3

My Cave Suites

Nevşehir Merkez, Nevşehir
My Cave Suites sizleri bölgenin eşsiz kültür ve rahatlığını hissettirecek mağara odalarına davet ediyor.

Emit Cave Hotel

Müthiş
9.0
Göreme, Kapadokya, Nevşehir
Emit Cave Hotel; Göreme'de, bazı odalar dağ ya da şehir manzaralıdır. Tüm odalar özel banyoludur. Konforunuz için terlikler, ücretsiz banyo malzemeleri ve saç kurutma makinesi sağlanmaktadır.
Müthiş
9.0

Uçhisar Kalesi

Kasabaya adını veren kale 40 metre yüksekliğinde kayadan oluşmuş bir kaledir. Bölgeye çok hakim bir noktada bulunduğu için stratejik açıdan önemi büyüktür. Civarındaki benzer kaleler ile birlikte 8. yy. da güneyden gelen Arap akınlarına karşı yerli halkı korunma amacı ile içine çeşitli seviyelerde oyarak meydana getirdikleri bir savunma mekanıdır. Bizans ve Selçuklular devirlerinden beri kullanılmakta hatta 1950'li yıllara kadar insanlar kale içine oyulmuş odalarda yaşamıştır. Bölgedeki birçok vadinin, Peri Bacaları'nın oluşmasında büyük öneme sahip Hasan ve Erciyes dağlarının manzarasının izlenebildiği bir yer olması nedeniyle özellikle gün batımının yaklaştığı saatlerde ziyaretçi akınına uğrayan bu kale mutlaka görülmesi gereken bir yerdir.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor