Tut Otelleri

En uygun Tut otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Tut Otelleri

Genel Bilgi

Güneydoğu Torosların eteklerinde, Akdağ’ın güneyinde yer alır. Arazi genellikle dağlık ve engebelidir. Fırat Nehri’nin kolu olan Göksu Irmağı, ilçe Merkezinin güneyinden geçmektedir. Kuzeyinde Malatya İlinin Doğanşehir İlçesi, Doğusunda Adıyaman, Batısında Gölbaşı ve Güneyinde Besni İlçesi ile çevrilidir. İlçenin en büyük akarsuyu Göksu Nehri, Şebker

Dedeoğlu Hotel

Merkez / Adiyaman
Altınşehir’de Adıyaman Üniversitesi’nin hemen karşısında yer alan otelimiz 2016 yılında açılmış olup, siz değerli misafirlerimize, güleryüzlü personelimiz ile en kaliteli hizmeti verebilmek için can atmaktadır.

Bozdoğan Otel

Merkez / Adiyaman
Evinizin konforunu vadeden Bozdoğan Otel, Kültür turizmi başkenti Adıyaman'da güler yüzlü personeli ve hizmet kalitesiyle hem iş hem tatil amaçlı seyahat eden misafirlerimizi memnuniyetle ağırlamaktadır.

Vadi-i Leman

Merkez / Adiyaman
Vadi Leman Hotel olarak siz müsterilerimize 36 oda 72 yatak kapasitesi ile en konforlu ve rahat sekilde konaklama imkani sunuyor.

Antiochos Otel

Merkez / Merkez / Adiyaman
Otelimiz 1995 yılından bu yana misafirlerine ev konforunda 4 yıldızlı olup beş yıldız standartlarında kaliteli hizmet vermekte bölgenin en zarif otellerinden biridir.

İsias Hotel Adıyaman

Merkez / Adiyaman
Tesisimiz Adıyaman'da merkezi bir konumda yer almaktadır. Tesiste ücretsiz olarak sunulan kablosuz internet ve özel otopark gibi hizmetlerin yanı sıra kendinizi rahat hissedebileceğiniz bir ortam hazırlanmıştır.

Arsames Hotel

Merkez / Adiyaman
OTELIMIZ 2012 YILINDA HIZMETE SUNULMUSTUR SEHIR MERKEZINDE OLUP HAVAALANINA 15 DK MESAFEDEDIR.OTELIM 50 ODA 100 YATAK KAPASITESINE SAHIPTIR.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tut Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Tut Hakkında

Tut Otelleri Güneydoğu Torosların eteklerinde, Akdağ’ın güneyinde yer alır. Arazi genellikle dağlık ve engebelidir. Fırat Nehri’nin kolu olan Göksu Irmağı, ilçe Merkezinin güneyinden geçmektedir. Kuzeyinde Malatya İlinin Doğanşehir İlçesi, Doğusunda Adıyaman, Batısında Gölbaşı ve Güneyinde Besni İlçesi ile çevrilidir. İlçenin en büyük akarsuyu Göksu Nehri, Şebker ve Sovak Çayıdır Tut ve çevresinin tarihi çok eskilere dayanmaktadır. Kaşlıca ve Sürmen yöresinde tarihi eserlere rastlanmaktadır. Kurulan Deresi yanında Ermiş Dere Kalesi, batısında yer alan Sürmen’de ev kalıntıları, yatak yerleri ve mezarlar vardır. Ermiş Dere’de derenin sarp yerlerinde görülen su arkı ile Tut’ tan Kaşlıca’ ya doğru uzanan Gül Harıığı yörenin eskiden oldukça kalabalık bir yerleşim birimi olduğunu göstermektedir. Tut’tan geçen Göksu Irmağı üzerinde yer alan tarihi Vijne Köprüsü, bugünde ayakta kalan görkemli yapısıyla eski dönemlerin kervan katarlarına uzun süre hizmet vermiştir. İlçedeki tarihi ve turistik yerler arasında; Ulu Camii, Salah Camii, Musalla Camii, Kaşlıca Kalesi, Malkayısı, Memekli Mağara, Geyik Mağarası, Tüm Tümü Mağarası bulunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır