Tufanbeyli Otelleri

Bu yerdeki 19 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Tufanbeyli Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

Adana iline bağlı olan Tufanbeyli yurdun iç kesimlerine daha yakın bir bölgedir, dağlık kesimlerde bulunmaktadır Kayseri ve Kahraman Maraşa yakındır. Ekonomisi Kayseriye bağlı olduğuda söylenebilir. Roma Bizans dönemlerine ait kalıntılar günümüze kadar durmaktadır. Ticaret az görülmekle genel geçim kaynağı tarımdır. Yüksek kesimlerde olmasından dolayı

Golden Lake Hotel

Merkez / Adana /
Gold Lake Hotel ile huzura uyanacaksiniz.

Çukurova Erten Hotel

Çukurova / Adana /
Çukurova Erten Hotel, siz değerli misafirlerimize güvenilir, rahat ve kaliteli hizmet sunabilmek amacıyla Adana ’ nın yeni şehir merkezinde 2015 yılında hizmete açılmıştır.

Masel Hotel

Çukurova / Adana /
Hotel Masel'in odaları modern mobilyalarla döşenmiştir. Tüm odalarda banyo malzemelerine ve saç kurutma makinesine sahip bir özel banyo bulunmaktadır. Odalarda çalışma masası da standarttır.

Yol Is Holıday Adana

Çukurova / Adana /
Yol İş Holiday Oteli Adana'nın en nezih yerinde olup baraj yolu, Turgut Özal, Kenan Evren caddesi'ne yürüme mesafesinde'dir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Seyahat Noktaları

Tufanbeyli Hakkında

Adana iline bağlı olan Tufanbeyli yurdun iç kesimlerine daha yakın bir bölgedir, dağlık kesimlerde bulunmaktadır Kayseri ve Kahraman Maraşa yakındır. Ekonomisi Kayseriye bağlı olduğuda söylenebilir. Roma Bizans dönemlerine ait kalıntılar günümüze kadar durmaktadır. Ticaret az görülmekle genel geçim kaynağı tarımdır. Yüksek kesimlerde olmasından dolayı kışlar yağışlı ve sert gecer, Yazları ise sıcak ve kurak geçmektedir

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır