Tokat Devlet Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 15 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Tokat Devlet Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

1936 yılında İl Özel İdaresi tarafından 50 yatak kapasitesi ile Tokat Memleket Hastanesi olarak hizmete girmiştir.Yıllar içerisinde hastane geliştirilerek 1989 yılında 50 ve 2000 yılında 100 yatak ilavesiyle 400 yataklı olan hastanemizin adı; Tokat Dr. Cevdet Aykan Devlet Hastanesi olarak değiştirilmiştir.2009 yılında Sağlık Bakanlığı tarafından, Toka

Çavuşoğlu Tower Hotel

Merkez / Tokat
Çavuşoğlu Tower Hotel Türkiye'nin Tokat kentinde yer alan 4 yıldızlı konfora sahip bir oteldir.

Çamlıca Otel

Merkez / Tokat
Tokat Çamlıca Otel, Tokat merkezde yer almaktadır. Şık dekore edilmiş odalarında ihtiyaç duyabileceğiniz olanaklar ile dizayn edilmiştir. İş seyahati ve turistik amaçlı seyahat eden konuklarına ulaşım yönünden avantaj sağlamaktadır.

Yazmacilar Hani

Merkez / Tokat
Selçuklu eseri olan bu han 700 yillik mimarisi ile tarihe gün ışığı tutuyor. Cumhuriyet döneminde 50 yil boyunca yazmacılık üzerine kullanılmış bu han günümüzde restore edilerek butik otel olarak hizmet vermektedir.

Yücel Otel

Merkez / Tokat
Mutlu, verimli, güleryüzlü ve misafirperver çalışanları ile; misafirlerimizin, istek, ihtiyaç ve beklentilerine uyumlu ürün ve hizmeti vererek unutulmaz bir tatil yapmalarını sağlamaktır.

Mihman Butik Otel

Merkez / Tokat
Kaliteli konforlu ve huzurlu bir konaklama için; Mihman Butik Otel.

Esin Pansiyon

Merkez / Tokat
Esin Pansiyon 15 odalı aile işletmesidir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tokat Devlet Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Tokat Devlet Hastanesi Hakkında

Tokat Devlet Hastanesi Otelleri 1936 yılında İl Özel İdaresi tarafından 50 yatak kapasitesi ile Tokat Memleket Hastanesi olarak hizmete girmiştir.Yıllar içerisinde hastane geliştirilerek 1989 yılında 50 ve 2000 yılında 100 yatak ilavesiyle 400 yataklı olan hastanemizin adı; Tokat Dr. Cevdet Aykan Devlet Hastanesi olarak değiştirilmiştir.2009 yılında Sağlık Bakanlığı tarafından, Tokat Vali Recep Yazıcıoğlu Devlet Hastanesi, ve Tokat Dr. Cevdet Aykan Devlet Hastanesi birleştirilerek Tokat Devlet Hastanesi adını almıştır

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır