TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Otelleri

Bu yerdeki 75 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Otelleri

Genel Bilgi

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi kampüsü, dershaneleri, laboratuvarları, sosyal alanları ve idari bölümleriyle modern eğitim ve öğretimin gerektirdiği uluslararası standartlara sahip özellikte tasarlanmıştır. Ankara Söğütözü mevkiinde bulunan 60.000 metrekare kapalı alana sahip kampüsün 194.000 metrekarelik bir alana genişleme olanağı bulunmakta

Wyndham Ankara

Çankaya / Ankara
Ankara'nın iş, siyaset ve alışveriş merkezi olan Söğütözü mevkiinde konumlanan Wyndham Ankara, özellikle iş seyahatleri için tercih edilebilecek bir konaklamalarda konforlu bir tatil imkanı sunuyor.

Oz 1 Otel

Çankaya / Ankara
Tesisimizde Sadece Kadın Misafirlerimiz Konaklayabilir, Erkek Misafir Kabul Edilmemektedir. Aşti ye yürüyüşle 200 metre mesafededir.

Point Hotel Ankara

Merkez / Çankaya / Ankara
ürkiye'nin baskenti Ankara'da, Is Dünyasi’nin kalbi Çukurambar’da yer alan ve modern mimarisiyle dikkat çeken Ankara’nin ilk 5 yildizli Art-Tech oteli Point Hotel Ankara, bakanliklara, hükümet binalarina ve uluslararasi sirketlerin genel merkezlerine y

AnkaCity Suit Flat

Merkez / Çankaya / Ankara
VİP hizmette yüksek kaliteyi huzurlu anlar için arzulayan şehrin misafirlerine özel tasarlanan Anka City, Ankara’da bulunduğunuz anlarda kendinizi özel hissedeceğiniz tek yer olmaya adaydır.

The Green Park Ankara

Merkez / Çankaya / Ankara
Türkiye’nin iş ve şehir otelleri standardını sürekli olarak daha yukarılara taşıyan The Green Park, kentin en prestijli bölgelerinden Çankaya Çukurambar’da açılan Ankara hoteli ile başkentin de kalbine yerleşti.

Bahçeli Apart Otel

Çankaya / Ankara
Başkent Ankara'da Bahçelievler semtinde yer alan Bahçeli Apart Otel 2019 yılında hizmete açılmıştır. Anıtkabir manzarasına sahip Bahçeli Apart Otel daire tipi konaklama özelliği ile yerli ve yabancı misafirlere evlerinin konforunu sağlamaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Hakkında

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi	 Otelleri TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi kampüsü, dershaneleri, laboratuvarları, sosyal alanları ve idari bölümleriyle modern eğitim ve öğretimin gerektirdiği uluslararası standartlara sahip özellikte tasarlanmıştır. Ankara Söğütözü mevkiinde bulunan 60.000 metrekare kapalı alana sahip kampüsün 194.000 metrekarelik bir alana genişleme olanağı bulunmaktadır. 1. Merkez Birimler, Yabancı Diller Bölümü, Spor Kompleksi ve TEPAV Binası 2. TOBB-ETÜ Öğrenci Konukevi (Yurt), Otel, Alışveriş Merkezi 3. Fakülte Ek Binaları, Kütüphane, Kültür ve Kongre Merkezi, Derslikler, Laboratuvarlar 4. TOBB-ETÜ Ağaçlandırma Alanı

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır