Terracity AVM Otelleri

Bu yerdeki 87 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Terracity AVM Otelleri

Genel Bilgi

TerraCity, ulusal ve uluslararası seçkin marka ve mağaza karması, restoran ve kafelerden oluşan 800 kişilik yeme içme alanı ile, Antalya' nın pırlantası oldu ve aynı zamanda en büyük Alışveriş Merkezi ünvanını aldı. Antalya' nın en prestijli bölgelerinden biri olan Lara' da hayata geçen TerraCity, alışveriş konseptine yeni bir boyut kazandırdı. 150 m

Turka Loca City Apart

Lara / Muratpasa / Antalya
Turka Loca City Apart'ta, odalarımız 1+1 şeklinde olup içerisinde double yatak, klima, ek çekyat/single yatak, özel banyo, su ısıtıcısı, mini ocak, mini buzdolabı ve çamaşır makinesi bulunmaktadır. Odalarımızda 3 kişi rahatça konaklayabilmektedir.

Niss Lara Hotel

Lara / Muratpasa / Antalya
Yenilenmis mimari tasarimi ve butik otel konsepti ile sehrin içinde Niss Lara Otelin butik hizmetiyle sinirsizligi kesfedin. Denize yakin mesafesi, genis yüzme havuzu ile Niss Lara Otel tatilinizi yaparken sehire dokunabilme özgürlügü saglar.

Bilem High Class Hotel

Kundu / Antalya
Otelimiz Antalya'nın en nezih semtlerinden biri olan Şirinyalı Mahallesinde Akdeniz'in serin sularının hemen üzerinde Falezlerin dibinde bulunmaktadır.

La Boutique Hotel Antalya

Kundu / Antalya
La Boutique Hotel, tescilli markamızdır. 16 yaşından küçükler kabul edilmemektedir.

Yazar Lara Hotel

Muratpaşa / Antalya
Butik otel konseptinde özenle geleneksel türk mimarisi ile tasarlanmış ve aynı zamanda son derece rahat ve konforlu odalarıyla 2019 yılında kapılarını misafirlerine açmıştır.

Nox Suite

Muratpaşa / Antalya
Nox Suite Hotel, Antalya’nın doğasıyla bütünleşen tasarımıyla Elegance odalarda kusursuz bir konaklama deneyimi sunuyor. Sizi hayal ettiğiniz konforla buluşturduğumuz otelimizde, her an iyi ve mutlu hissetmeniz için hizmet veriyoruz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Terracity AVM Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Terracity AVM Hakkında

Terracity AVM Otelleri TerraCity, ulusal ve uluslararası seçkin marka ve mağaza karması, restoran ve kafelerden oluşan 800 kişilik yeme içme alanı ile, Antalya' nın pırlantası oldu ve aynı zamanda en büyük Alışveriş Merkezi ünvanını aldı. Antalya' nın en prestijli bölgelerinden biri olan Lara' da hayata geçen TerraCity, alışveriş konseptine yeni bir boyut kazandırdı. 150 mağaza, 30 restoran ve dev sinema kompleksi ile Antalya' nın en çekici yaşam merkezi haline geldi.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır