Tekirdağ Maxi Center Otelleri

Bu yerdeki 11 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Tekirdağ Maxi Center Otelleri

Genel Bilgi

Center konseptinde tasarlanmış ve 1998 yılında Tekirdağ’ın ilk AVM’si olarak açılan Tekirdağ Maxi Center, açıldığı günden beri birçok seçkin markayı bünyesine katarak bölge halkının alışverişe bakış açısının değişmesinde önemli bir rol oynamıştır. 10.706,57 m2’lik çarşı alanı üzerine kurulmuş olan Tekirdağ Maxi Center, mağazaları, 4.975 m2’lik hiperma

City 59 Suit Otel

Merkez / Tekirdag
City 59 Suit Otel, Tekirdağ Merkez Değirmenaltı' nda bulunmaktadır. Yazın herkesin huzur bulduğu, kışın ise üniversite öğrencilerinin yaşadığı hareketli bir yerdir. Birçok cafe, eğlence merkezleri, restoranlar, alışveriş merkezi bu bölgede yoğundur.

Concept House Butik Otel

Merkez / Tekirdağ
Concept House Butik Otel, Tekirdağ Merkez'de konuklarına kapılarını açmaktadır. Tesis modern dekorasyonlu konaklama birimleri Wi - Fi bağlantılı kablosuz internet erişimi ile donatılmıştır. Otelin resepsiyon personeli günün 24 saati hizmet vermektedir.

Ceylan Apart Otel

Merkez / Tekirdağ
Apartımız 31 odalıdır.

Alkaya Apart Otel No Problem Pansiyon

Merkez / Tekirdağ
Konum itibariyle şehrin tüm olanaklarına; alışveriş merkezi, cafe, pastahane, restoran, kamu daireleri ve başta Namık Kemal Üniversitesi olmak üzere diğer eğitim kurumlarına da çok yakındır.

Goldhan Hotel

Merkez / Tekirdağ
Otelimiz; temiz, ferah, güneş gören nezih odaları, abartıdan uzak sade dekorasyonu, konukların damaklarına hitab eden sağlıklı ve leziz açık büfe kahvaltı imkanıyla iş seyahatlerinizi unutulmaz bir deneyim ve keyfe çevirmektedir.

Pasific Houses

Merkez / Tekirdağ
Alp House 2019 Ağustos ayında hizmete açılmıştır. Yeni ve konforlu 1+1 dairelerimizde rahatınız her şey düşünülmüştür.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tekirdağ Maxi Center Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Tekirdağ Maxi Center Hakkında

Tekirdağ Maxi Center Otelleri Center konseptinde tasarlanmış ve 1998 yılında Tekirdağ’ın ilk AVM’si olarak açılan Tekirdağ Maxi Center, açıldığı günden beri birçok seçkin markayı bünyesine katarak bölge halkının alışverişe bakış açısının değişmesinde önemli bir rol oynamıştır. 10.706,57 m2’lik çarşı alanı üzerine kurulmuş olan Tekirdağ Maxi Center, mağazaları, 4.975 m2’lik hipermarketi, sektöründe öncü yapı marketi, restaurant ve cafesi ile ziyaretçilerine alışverişin yanında rahat ve huzurlu zaman geçirebilecekleri bir yaşam alanı sunmaktadır.Ayrıca, 165 araç kapasiteli ücretsiz açık otoparkı bulunan Tekirdağ Maxi Center, bu hizmetiyle de ziyaretçilerine park sorunu yaşamadan rahat bir alışveriş ortamı sağlamıştır."

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır