Tahtakale Hamamı Otelleri

Tahtakale Hamamı otelleri, en uygun Tahtakale Hamamı otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Tahtakale Hamamı Otelleri

Genel Bilgi

Edirne'nin döneminde en büyük hamamı olan Tahtakale Hamamı Sultan 2. Murad tarafından Darülhadis Camisi’ne vakıf olarak olması için 1434- 1435 tarihleri arasında yaptırılmıştır.Edirne'nin başkent olduğu dönemlerde çok sık kullanılan hamam daha sonra yıpranmış birçok kez yenilenerek günümüze kadar gelmeyi başarmıştır.Şuan hala aktif durumda olan hamam

White Blue Hotels

Merkez / Edirne
Otelimiz 18 standart 3 family odası resepsiyon ve restorantı ile 7/24 sıcak su, ücretsiz wifi hizmeti, sabah açık büfe zengin kahvaltı menüsü ile size evinizdeki sıcaklığı ve konforu hissettiren hizmetler vermektedir.

Uygun Otel

Edirne Müzesi / Merkez / Edirne
Otelimizin her odası parke ile kaplıdır. Her odada tuvalet ve banyo bulunmaktadır. Havlu ve carşaflarımız günlük temin edilmektedir. Odaların her birinde plazma TV kablolu yayın ve Wi-Fi vardır. Her dairemizde su ısıtıcısı bulunmaktadır.

Trakya City Hotel

Merkez / Edirne
telciliği sadece bir konaklama hizmeti olarak görmek yerine, konfor ve ayrıntılarda biçimlenen hizmetler bütünü olarak benimseyen Trakya City Hotel, standartların üstünde bir ferahlıkla tasarlanan şık ve konforlu odalarıyla beklentilerinizin sınırların

Hotel Altunhan

Merkez / Edirne
2007 yılında Volkan Turizm bünyesi altında hizmete açılan Altunhan Hotel 2007 yılından bu yana sürekli kendini yenileyen bir anlayışla siz değerli misafirlerine hizmet vermektedir.

Mihran Hanim Konagi

Merkez / Edirne
Tescilli sivil mimarinin özgün eserlerinden Mihran Hanim Konagi, kültürel koruma uygulamalarinin önemli örneklerinden biri olarak, geçmisin degerlerini gelecege tasimaktadir.

Sarı Pansiyon

Merkez / Edirne
Uluönderin 21 Temmuz 1913 ile 10 Ağustos 1913 tarihleri arasında, Sarı Pansiyon’da 20 gün kadar kaldığını biliyor muydunuz?Kentimizi gezmek isteyen yerli ve yabancı konuklarımıza rehberlik hizmetimiz de mevcuttur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tahtakale Hamamı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Tahtakale Hamamı Hakkında

Tahtakale Hamamı Otelleri Edirne'nin döneminde en büyük hamamı olan Tahtakale Hamamı Sultan 2. Murad tarafından Darülhadis Camisi’ne vakıf olarak olması için 1434- 1435 tarihleri arasında yaptırılmıştır.Edirne'nin başkent olduğu dönemlerde çok sık kullanılan hamam daha sonra yıpranmış birçok kez yenilenerek günümüze kadar gelmeyi başarmıştır.Şuan hala aktif durumda olan hamam tarihi yapısıyla görenleri büyülemekte hem bu tarihi görmek hemde hamam keyfi yaşamak isteyenler için çok uygun konumda olan hamam Edirne merkezde olup ulaşımı gayet kolaydır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır