Suruç Otelleri

En uygun Suruç otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Suruç Otelleri

Genel Bilgi

Suruç Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde (Orta Fırat Bölümü), Şanlıurfa İl’inin 46'km güney batısında yer alıyor. Suriye ile sınırı teşkil eden demiryolu üzerindeki Mürşitpınar Köyü’ne 10'km. uzaklıkta ve Gaziantep Şanlıurfa kara yoluna 6 km uzaklıktadır. İlçe ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayalıdır. Yetiştirilen tarımsal ürünlerin başında, buğday, arpa,

Lariva Konaklari

Merkez / Şanliurfa
Gap Havaalanı'na 40 km. uzaklıktayız. Konağımız yaklaşık 200 yıllık bir konaktır. Konaklama tesisi olarak yeni faaliyete geçmiştir. Toplamda 12 odadan oluşmaktadır.

Şehrazat Konağı

Merkez / Şanliurfa
Şehrazat Konağı binlerce yıl önce anlatılan bir masal gibi yükseliyor göğe doğru, taş taş üstüne. Taş işçiliğinin nadide örneklerinden olan Şehrazat Konağı, 3 kat, iki avlu ve iki terastan meydana geliyor.

El-Ruha Otel

Merkez / Şanliurfa
Siz değerli misafirlerimizi her türlü ayrıntının düşünüldüğü özgün, konforlu 166 yatak kapasiteli 77 standart odamız mevcuttur.

Narlıev Butik Otel

Merkez / Şanliurfa
2 Avlu, 12 konaklama odası olmak üzere toplam 19 oda, 2 mutfak ve 1 develiğin olduğu tarihi Urfa Evi, Güneydoğu Anadolu mimarisinin en güzel örneklerinden biridir. Şanlıurfa’ya özgü nahit taşından yapılmıştır.

Gazel Butik Otel

Merkez / Şanliurfa
Şanlıurfa denilince bir çoğunuzun aklına Peygamberler şehri gelir. Tarihi ile adından söz ettiren kültür şehrimiz bir çok tarihi eseride bünyesinde barındırır.

Türkmen Konağı Butik Otel

Merkez / Şanliurfa
Türkmen Konağı Butik Otel & Restaurant, Cafe ve Özel Sıra Geceleri için düzenlenerek hizmetinize sunulmuştur. Türkmen Konağı , şehrin önemli dokusu olan (Aynzeliha ve Halil-Ür Rahman Gölleri) Balıklıgöl’ün şahane manzarasına eşlik etmektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Suruç Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Suruç Hakkında

Suruç Otelleri Suruç Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde (Orta Fırat Bölümü), Şanlıurfa İl’inin 46'km güney batısında yer alıyor. Suriye ile sınırı teşkil eden demiryolu üzerindeki Mürşitpınar Köyü’ne 10'km. uzaklıkta ve Gaziantep Şanlıurfa kara yoluna 6 km uzaklıktadır. İlçe ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayalıdır. Yetiştirilen tarımsal ürünlerin başında, buğday, arpa, pamuk, mercimek ve üzüm gelmektedir. Az miktarda da Antep fıstığı, zeytin, susam, nohut ve erik yetiştirilmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır