Supperclub Otelleri

Bu yerdeki 54 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Supperclub Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

Supperclub Amsterdam'ın çılgın eğlence markası. Ve mekan açıldığı ilk günden bu tarafa İstanbul eglence hayatındada kendine önemli bir yer edindi. Dekorasyonunda beyaz ögelerin ağırlıklı kullanıldığı mekanin en önemli artılarından biriside yemekleri. Mekanda haftanın hemen her günü değişik konseptte partiler düzenleniyor. Eğlenmek için İstanbul'un en

Hot Budget Hotel

Ortaköy / Beşiktaş / İstanbul /
Ortaköy semtinin kalbinde yer alan otelimiz, çeşitli restoranlara, mağazalara, eğlence mekanlarına ve tarihi yerlere yürüme mesafesindedir. Bu konaklama birimi tüm alanlarda ücretsiz Wi-Fi sunmaktadır.

Ortaköy Pasha Konağı Boutique Hotel

Ortaköy / Beşiktaş / İstanbul /
Ortaköy Paşa Konağı'nın tüm odalarında düz ekran kablo TV, ayrıca bazılarında balkon veya özel spa küveti vardır. Bazıları ise cumbalı pencerelere sahiptir. Oda servisi de sağlanmaktadır.

Corner Hot

Besiktas / Istanbul /
Corner Hot'un tüm odalari Istanbul temali posterler ve baskili yastiklarla dekore edilmistir. Hepsinde düz ekran TV, elektrikli su isiticisi ve mini buzdolabi vardir.

Yeşim Suit

Beşiktaş / Istanbul /
Yeşim Suit 2014 Yılında Hizmete Açılmıştır. Butik Bir İşletme Olan Otelimiz, Eşsiz Boğaz Ve Kızkulesi Manzaralı 3 Suit Dairemiz,2 Adet Balkonlu Boğaz Manzaralı Odamız,5 Bahçe Manzaralı Oda Olarak Toplam 10 Odadır.

Lale Inn Hotel

Ortaköy / Beşiktaş / İstanbul /
Ortaköy semtinde yer alan otelimiz, çeşitli restoranlara, mağazalara, eğlence mekanlarına ve tarihi yerlere yürüme mesafesindedir. Bu konaklama birimi tüm alanlarda ücretsiz Wi-Fi sunmaktadır.

Nevv Bosphorus Hotel & Suites

Ortaköy / Beşiktaş / İstanbul /
İlk oteli 2009 yılında Nevv Sivas olarak açtık. Ardından İstanbul’a Nevv Galata geldi.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Supperclub Hakkında

Supperclub Amsterdam'ın çılgın eğlence markası. Ve mekan açıldığı ilk günden bu tarafa İstanbul eglence hayatındada kendine önemli bir yer edindi. Dekorasyonunda beyaz ögelerin ağırlıklı kullanıldığı mekanin en önemli artılarından biriside yemekleri. Mekanda haftanın hemen her günü değişik konseptte partiler düzenleniyor. Eğlenmek için İstanbul'un en iyi adreslerinden bir tanesi.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır