Sultan Süleyman Cami (Kale Cami) Otelleri

Sultan Süleyman Cami (Kale Cami) otelleri, en uygun Sultan Süleyman Cami (Kale Cami) otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Sultan Süleyman Cami (Kale Cami) Otelleri

Genel Bilgi

Alanya ve çevresinin sahip olduğu iklim yapısı (kış ve bahar yağmurları ve yüksek nem oranı) bu çeşit yapıların uzun ömürlü olmasını engellemiştir. Ayrıca camii kalenin en yüksek yerinde bulunması dolayısıyla sürekli yıldırım düşme durumuna maruz kalmıştır. Camii, bu yüzden sık sık hasar görmüştür. Camii Kanuni Sultan Süleyman zamanında yeniden elden

Kirman Sidera Luxury & Spa

Okurcalar / Alanya / Antalya
Kirman Sidera Luxury & Spa, Side ve Alanya arasında bulunan tatil yöresi Okurcalar Karaburun'da 1998 yılında 14.000 m² üzerine inşa edilmiş olup, 2015 yılında kapsamlı şekilde restore edilmiştir.

Delphin Deluxe Resort

Okurcalar / Alanya / Antalya
Deniz kenarında yer alan Blue Camelot Beach Hotel özel plaj ve balkonlu modern odalar sunmaktadır. Otelde açık havuz, sauna ve fitness merkezi bulunmaktadır. Blue Camelot Beach Hotel'in odaları uydu TV, klima ve minibar içerir.

Botanik Platinum Hotel

Okurcalar / Alanya / Antalya
Uluslararası lezzetlerin sunulduğu ana restoranda, kahvaltı, öğle ve akşam yemeği açık büfe olarak servis ediliyor. Dileyen misafirler Meksika, Yunan, İtalyan, Lübnan ve Uzak Doğu mutfaklarına özgü lezzetlerin de tadına bakabilir.

Botanik Hotel & Resort

Okurcalar / Alanya / Antalya
Antalya'nın göz bebeği Alanya da bulunan baş döndüren kokularıyla mest eden 1800'ün üzerinde farklı bitki, uçsuz bucaksız Akdeniz, ılık esen rüzgar ve huzu.

Justiniano Park Conti Club

Okurcalar / Alanya / Antalya
Justiniano Club Park Conti Hotel, Alanya'nın en güzel mevkilerinden birinde, büyüleyici bir Akdeniz manzarasına karşı eşsiz bir tatil sunuyor.

Mysea Hotels Alara

Okurcalar / Alanya / Antalya
Eşsiz güzellikler ve ayrıcalıklar ile dolu Türkiye'mizin Turizm başkenti olmaya hak kazanmış Antalya ilinin en büyük, en modern ilçesi Alanya'nın Okurcalar beldesi Alara Turizm Merkezindeyiz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Sultan Süleyman Cami (Kale Cami) Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Sultan Süleyman Cami (Kale Cami) Hakkında

Sultan Süleyman Cami (Kale Cami) Otelleri Alanya ve çevresinin sahip olduğu iklim yapısı (kış ve bahar yağmurları ve yüksek nem oranı) bu çeşit yapıların uzun ömürlü olmasını engellemiştir. Ayrıca camii kalenin en yüksek yerinde bulunması dolayısıyla sürekli yıldırım düşme durumuna maruz kalmıştır. Camii, bu yüzden sık sık hasar görmüştür. Camii Kanuni Sultan Süleyman zamanında yeniden elden geçirilerek bu günkü görünümünü almıştır. Tek minareli cami, Alaeddin, Kale ya da Süleymaniye Camisi adları ile de anılmaktadır

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır