Sultan II.Beyazıt Medresesi Otelleri

Sultan II.Beyazıt Medresesi otelleri, en uygun Sultan II.Beyazıt Medresesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Sultan II.Beyazıt Medresesi Otelleri

Genel Bilgi

Akkirman Savaşı'nda kazanılan ganimetler ile 1484-1488 yılları arasında Sultan II.Beyazıt’ın emri ile Edirne'de Tunca nehrinin hemen yakınında inşa edilmiştir.Edirne Sağlık Müzesinin bünyesinde bulunan medrese o dönemde birçok tıbcı yetiştirmiş ve bu yetişen tıbcılar medresenin yanında bulunan sağlık merkezinde birçok insana şifa olmuşlardır.Böyle bir

Akyıldız Aparts

Merkez / Edirne
Akyıldız Aparts'ta daireler 2000 yılından bu yana siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Toplamda 58 daireden oluşan güler yüzlü kadrosu ile günlük, haftalık, aylık, yıllık konaklama imkanı sunmaktadır.

Taner Apart Otel Edirne

Merkez / Edirne
Taner Apart otel toplam 6 adet 1+1 apart daireden oluşmaktadır.

Edirne Isik Hotel

Merkez / Edirne
Isik Otel Edirne Merkez'dedir. Selimiye Cami, diger camiler, Saraçlar Caddesi ve Kapaliçarsi'ya yürüyerek 10 dk mesafededir. Otelimiz toplam 30 odalidir ve oda kahvalti konseptinde hizmet vermektedir. 24 saat açik resepsiyon, ve otoparkimiz mevcuttur.

Ottoman Palace Hotel Edirne

Merkez / Edirne
Ottoman Palace Hotel Edirne'nin tüm tarihsel dokusunu gözlemlemek için sizlere harika bir olanak sağlar. Selimiye Camii, Edirne ve diğer tarihi yerler en yakın komşularımızdan bir kaçıdır. Ottoman Palace Hotel'de tarihi doya doya yaşayabilirsiniz.

Sila Apart & Pansiyon

Merkez / Edirne
Edirne'de merkezi bir konumda yer alan Sila Apart Pansiyon Edirne, tüm yil boyunca açiktir ve misafirlerine hizmet vermektedir. Is ya da seyahat amaçli konaklamalar için uygun olan tesisin geneli sade bir iç dekorasyona sahiptir.

Taşhan Hotel Edirne

Merkez / Edirne
Şehir merkezinde yer alan Taşhan Hotel & Cafe Edirne, Mimar Sinan tarafından yapılan ve kültürel mirasına bağlı kalınarak restore edilen 500 yıllık tarihi bir binada hizmet vermektedir. Otel, modern olanaklara sahip otantik odalar sunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Sultan II.Beyazıt Medresesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Sultan II.Beyazıt Medresesi Hakkında

Sultan II.Beyazıt Medresesi Otelleri Akkirman Savaşı'nda kazanılan ganimetler ile 1484-1488 yılları arasında Sultan II.Beyazıt’ın emri ile Edirne'de Tunca nehrinin hemen yakınında inşa edilmiştir.Edirne Sağlık Müzesinin bünyesinde bulunan medrese o dönemde birçok tıbcı yetiştirmiş ve bu yetişen tıbcılar medresenin yanında bulunan sağlık merkezinde birçok insana şifa olmuşlardır.Böyle bir yere giderrek tarih içinde kaybolmak istiyorsanız eğer Tunca Nehrinin hemen yanındaki bu medreseyi ziyaret ederek tarihe tanıklık etmiş olabilirsiniz.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır