Sultan Bayezid Külliyesi Otelleri

Sultan Bayezid Külliyesi otelleri, en uygun Sultan Bayezid Külliyesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Sultan Bayezid Külliyesi Otelleri

Genel Bilgi

1484-1488 yılları arasında Sultan Bayezid tarafından Mimar hayrettine yaptırılmıştır.Küllüyenin üst kısımları 100 adet kubbe ile kaplanmıştır.Bu dönemler bu küllüyede görevlendirilmek üzere 167 adet insan atanmıştır. Buradaki Tıp Medresesi’nde okuyan öğrenciler hastahanelerde staj görüp yetişirlerdi bu dönemlerde bu yapı topluluğunun bir parcası olan

Akyıldız Aparts

Merkez / Edirne
Akyıldız Aparts'ta daireler 2000 yılından bu yana siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Toplamda 58 daireden oluşan güler yüzlü kadrosu ile günlük, haftalık, aylık, yıllık konaklama imkanı sunmaktadır.

Taner Apart Otel Edirne

Merkez / Edirne
Taner Apart otel toplam 6 adet 1+1 apart daireden oluşmaktadır.

Edirne Isik Hotel

Merkez / Edirne
Isik Otel Edirne Merkez'dedir. Selimiye Cami, diger camiler, Saraçlar Caddesi ve Kapaliçarsi'ya yürüyerek 10 dk mesafededir. Otelimiz toplam 30 odalidir ve oda kahvalti konseptinde hizmet vermektedir. 24 saat açik resepsiyon, ve otoparkimiz mevcuttur.

Sila Apart & Pansiyon

Merkez / Edirne
Edirne'de merkezi bir konumda yer alan Sila Apart Pansiyon Edirne, tüm yil boyunca açiktir ve misafirlerine hizmet vermektedir. Is ya da seyahat amaçli konaklamalar için uygun olan tesisin geneli sade bir iç dekorasyona sahiptir.

Ottoman Palace Hotel Edirne

Merkez / Edirne
Ottoman Palace Hotel Edirne'nin tüm tarihsel dokusunu gözlemlemek için sizlere harika bir olanak sağlar. Selimiye Camii, Edirne ve diğer tarihi yerler en yakın komşularımızdan bir kaçıdır. Ottoman Palace Hotel'de tarihi doya doya yaşayabilirsiniz.

Otel 22

Merkez / Edirne
Otel 22, misafirlerine yıl boyunca konfor dolu bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Misafirler her sabah doyurucu bir kahvaltı ile güne enerjik bir başlangıç yapabilmektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Sultan Bayezid Külliyesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Sultan Bayezid Külliyesi Hakkında

Sultan Bayezid Külliyesi Otelleri 1484-1488 yılları arasında Sultan Bayezid tarafından Mimar hayrettine yaptırılmıştır.Küllüyenin üst kısımları 100 adet kubbe ile kaplanmıştır.Bu dönemler bu küllüyede görevlendirilmek üzere 167 adet insan atanmıştır. Buradaki Tıp Medresesi’nde okuyan öğrenciler hastahanelerde staj görüp yetişirlerdi bu dönemlerde bu yapı topluluğunun bir parcası olan külliyelerde birçok talebe eğitim görmüştür.Edirne'de iken kesinlikle görülmesi gereken alanlardan olan bu küllüyelere şehir merkezinden ulaşım gayet kolaydır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır