Süleyman Demirel Üniversitesi Otelleri

Süleyman Demirel Üniversitesi otelleri, en uygun Süleyman Demirel Üniversitesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Süleyman Demirel Üniversitesi Otelleri

Genel Bilgi

Toplamda 17 Fakültesi, 21 Meslek Yüksek Okulu, 5 Enstitüsü ile geniş bir alan üzerine kurulmuş olan Süleyman Demirel Üniversitesi Doğu Kampüsü ve Batı Kampüsü olmak üzere ikiye ayrılır. İçinde barındırdığı devasa kütüphanesi, öğrencilere kitap okuma, araştırma yapma, film izleme gibi fırsatlar sağlar. Birçok aktivitenin yapılabildiği üniversite öğrenc

Badem Suit Apart

Merkez / Isparta
Otel konforunu ve ev rahatligini ariyorsaniz, Badem Suit Apart sizin için en dogru tercih. Lüks ve full esyali daireleri ile otel konforu saglayan Badem Suit Apart ile siz degerli misafirlerimiz için yillarin tecrübesi ile hizmet sunmaya devam ediyor.

Rosa Therapy Hotel

Iyaş Alışveriş Merkezi / Merkez / Isparta
Güller Şehri Isparta'nın , Lavanta Kokulu Diyarından, Şehrin Merkezinde , En Sessiz Semtinde Butik Hotel

Koç Otel Elit Terminal

Merkez / Isparta
Isparta hizmet veren Koç Hotel, iş ya da tatil amacıyla şehri ziyaret eden misafirlerine huzurlu ve sakin ortamıyla konforlu bir konaklama deneyimi sunuyor.

Barida Hotels

Merkez / Isparta
Kalite ve güler yüzün buluştuğu Barida Hotels sizleri konfor ve huzur ortamında ağırlamak için yüksek standartlarda hizmetlerini sunuyor.

Hilton Garden Inn Isparta

Merkez / Isparta
Güller diyarı Isparta'da konaklayın, Hilton Kalitesini hissedin.

Ramada Isparta

Merkez / Isparta
Oda servisi hizmeti bulunmaktadir. Konaklamaniz boyunca faydalanabileceginiz TV, kablosuz internet, telefon ve oda kasasi standart odalarda mevcuttur. Tesis içerisinde bulunan doktor, araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Süleyman Demirel Üniversitesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Süleyman Demirel Üniversitesi Hakkında

Süleyman Demirel Üniversitesi Otelleri Toplamda 17 Fakültesi, 21 Meslek Yüksek Okulu, 5 Enstitüsü ile geniş bir alan üzerine kurulmuş olan Süleyman Demirel Üniversitesi Doğu Kampüsü ve Batı Kampüsü olmak üzere ikiye ayrılır. İçinde barındırdığı devasa kütüphanesi, öğrencilere kitap okuma, araştırma yapma, film izleme gibi fırsatlar sağlar. Birçok aktivitenin yapılabildiği üniversite öğrenciler için hem bir okul, hem de bir yaşam merkezi haline gelmiştir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır