Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu Otelleri

Bu yerdeki 2 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlı emektar tiyatro da, yenileme çalışmaları ile siz sanatseverlerin karşısına çıkacaktır.Mekan'ın üstü açılıp kapanabilir sistem de düzenlenmiş,duvarları yükseltilip, iç mekan düzenlemeleri yapılmıştır. Ses ve ışık sistemleri de yenilenmektedir.İlkbahar!a hazırlanan mekanda çeşitli etkinlikler düzenlenmeye başlanmı

Kompedan Rezidans

Karşıyaka / İzmir /
Özel mimari çalışma ile dekore edilmiş eşsiz görünümü ve kalitesiyle Karşıyaka merkez'de, muhteşem lokasyon’a sahip Kompedan Rezidans ile kalite’li, şık, güvenilir ve hijyenik konaklama imkanına sahipsiniz.

Methis Hotel

Karsiyaka / Izmir /
Karsiyaka; adina sarkilar, siirler yazilan, methiyeler düzülen, eski çaglarda Kordelia adiyla Batili seyyahlarin diline pelesenk olmus Izmir’in gözbebegi ilçesidir.

Majura Hotel Business

Karşıyaka / İzmir /
Elara Hotel Mavişehir, üç farklı özellikteki konforlu 47 odası ve spa merkezi ile sizlere tatil ve iş amaçlı gezileriniz için olağanüstü bir ortam sunuyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu Hakkında

İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlı emektar tiyatro da, yenileme çalışmaları ile siz sanatseverlerin karşısına çıkacaktır.Mekan'ın üstü açılıp kapanabilir sistem de düzenlenmiş,duvarları yükseltilip, iç mekan düzenlemeleri yapılmıştır. Ses ve ışık sistemleri de yenilenmektedir.İlkbahar!a hazırlanan mekanda çeşitli etkinlikler düzenlenmeye başlanmıştır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır