Studio Oyuncuları Sahnesi Otelleri

Studio Oyuncuları Sahnesi otelleri, en uygun Studio Oyuncuları Sahnesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Studio Oyuncuları Sahnesi Otelleri

Genel Bilgi

STUDIO OYUNCULARI, 1988'de Şahika Tekand ve Esat Tekand tarafından oluşturulan Oyunculuk ve Sanat Stüdyosu'nun gösteri topluluğu olarak kuruldu ve 1990 yılında profesyonel nitelik kazandı. Gösteri sanatlarında, özellikle de oyunculuk sanatında 'çağdaş olan'ın araştırılması ve uygulanması ilkesi ile yola çıkan topluluk, faaliyetini sürdürdüğü 20 yıl iç

Canka Residence Otel

Nişantaşı / Şişli / İstanbul
Canka Residence Otel Şişli Nişantaşı Fulya'da hizmet vermektedir. Toplam 28 daire bulunmaktadır.

Luxx Suite

Nisantasi / Sisli / Istanbul
City's Nisantasi'na 4 dakikalik yürüme mesafesinde yer alan Luxx Suite, terasli ve ücretsiz Wi-Fi bulunan klimali konaklama birimleri sunmaktadir.

Carina Park Suites

Nişantaşı / Şişli / İstanbul
Popüler mağaza ve kafelerin bulunduğu şık Nişantaşı semtine sadece birkaç adım mesafede yer alan Carina Park Suites, Osmanbey Metro İstasyonu'na 600 metre uzaklıktadır. Tesisin mutfaklı konaklama birimlerinde modern olanaklar ve teras vardır.

Berlin Otel

Nişantaşı / Şişli / İstanbul
Berlin Otel Nişantaşı, Nişantaşı semtinin hareketli noktalasında hizmet vermektedir.

Vizon Hotel

Osmanbey / Şişli / İstanbul
Tam donanımlı konforlu 51 odası, şirin restaurant barı, 3 adet farklı ebatta toplantı salonu ve sağlık kulübü bulunmaktadır. Otel İstanbul ve Şişli'nin tekstil merkezi Osmanbey'in sakin ve nezih sokağında bulunmaktadır.

Redmont Hotel Nisantasi

Mesrutiyet / Sisli / Istanbul
Nisantasi'nda yer alan hayvan dostu Redmont Hotel Nisantasi, bünyesindeki özel otopark alani ve ücretsiz Wi-Fi erisimiyle konuklarini agirlamaktadir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Studio Oyuncuları Sahnesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Studio Oyuncuları Sahnesi Hakkında

Studio Oyuncuları Sahnesi Otelleri STUDIO OYUNCULARI, 1988'de Şahika Tekand ve Esat Tekand tarafından oluşturulan Oyunculuk ve Sanat Stüdyosu'nun gösteri topluluğu olarak kuruldu ve 1990 yılında profesyonel nitelik kazandı. Gösteri sanatlarında, özellikle de oyunculuk sanatında 'çağdaş olan'ın araştırılması ve uygulanması ilkesi ile yola çıkan topluluk, faaliyetini sürdürdüğü 20 yıl içinde, Şahika Tekand'ın geliştirdiği 'Performativ Sahneleme ve Oyunculuk' yöntemi ile sahnelediği bütün oyunlarla dünyada özellikle de Avrupa'da en dikkat çekici tiyatro topluluklarindan biri oldu.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır