Sole Mare Beach Club Otelleri

En uygun Sole Mare Beach Club otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Sole Mare Beach Club Otelleri

Genel Bilgi

Sole&Mare Beach Club Aya Yorgi koyuna 10 yılın damgasını vurmuş gündüz Beach, gece Club olarak faliyetini sürdürmekte olan Sole&Mare Beach Club, kalitesinden ödün vermeksizin Çeşme’nin Amiral gemisi olamaya devam etmektedir. Türkiye’nin en seçkin Beach clublarındandır.Sosyete cemiyetinin,Futbolcu ve gazetecilerin tercih ettikleri mekanlar arasındadır

Laradi Hotel

Çeşme Merkez / Çeşme / İzmir
Laradi Hotel Çeşme Merkez'de konumlanmaktadır. Oda kahvaltı veya sadece oda olarak konaklama seçenekleri mevcuttur.

İnce Kara Apart

Alaçatı / Çeşme
Birbirinden modern ve şık dairelerinde misafirlerine ev konforunda bir konaklama seçeneği sunan İnce Kara Apart Hotel, bir yetişkin oteli olarak hizmet veriyor.

Motif Hotel

Dalyan / Çeşme / İzmir
Motif Hotel olarak misafirlerimize evlerinden uzakta konforlu, samimi ve tasarım odaklı alanlarda unutulmaz ve heyecan verici deneyimler sunuyoruz.

Çeşme Rota Otel

Çeşme / İzmir
Çeşme Rota Otel, Çeşme Merkez'de tatil ve şehir otelidir. Sakin, huzurlu ve ulaşımı kolay bir konumdayız.

Mandalin Rooms Hotel

Merkez / Çeşme / İzmir
Çiçek kokularının arasında, yöresel kahvaltısıyla, tarihi dokusuyla, aile ortamı rahatlığında konaklama için siz misafirlerimizi bekliyoruz.

Eliba Otel Çeşme

Çeşme Merkez / Çeşme / İzmir
Eliba Otel, 27 Balkonlu Standart Oda ( 7 Double - 20 Twin ), 6 Standart Oda, 2 Family Oda, 2 Lux Suite Oda olmak üzere toplam 37 odamız mevcuttur. Her sabah yöresel ürünler ile yapacağınız açık büfe Eliba Otel kahvaltınızı yapabilirsiniz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Sole Mare Beach Club Hakkında

Sole Mare Beach Club Otelleri Sole&Mare Beach Club Aya Yorgi koyuna 10 yılın damgasını vurmuş gündüz Beach, gece Club olarak faliyetini sürdürmekte olan Sole&Mare Beach Club, kalitesinden ödün vermeksizin Çeşme’nin Amiral gemisi olamaya devam etmektedir. Türkiye’nin en seçkin Beach clublarındandır.Sosyete cemiyetinin,Futbolcu ve gazetecilerin tercih ettikleri mekanlar arasındadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır