Sivas Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Otelleri

Sivas Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi otelleri, en uygun Sivas Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Sivas Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Otelleri

Grand Paşabey Otel

Merkez / Sivas
989 yılından itibaren şahıs firması olarak, inşaat malzemeleri satışı ile ticari hayatına başlayan Akkaşlar İnşaat, 2003 yılında şirketleşerek yine inşaat sektörüne yönelik kaliteli ve markalı inşaat malzemeleri satışı ile sektörde kendini çok kısa bir

Sivas Keykavus Hotel

Merkez / Sivas
Otel dediğimiz zaman sadece gece konaklayacağımız bir mekan gelir aklımıza. Biz burada yaşayan bir otel olsun istedik. Sosyal donatıları da ön planda tuttuk.

Revag Palace

Merkez / Sivas
Modern çağa uygun dekorasyonlarla hazırlanan odalarımızdaki tüm mobilyalar, konuklarımızın rahatlığına yönelik hazırlanmıştır.Otomatik salınım (auto-swing - Fancoil) Konforu ile sessiz çalışma merkezi ısıtmalı sistem.

Sivas Sakarya Pansiyon

Merkez / Sivas
erah ve konforlu odalar, her odada wc, banyo, tv, 24 saat sıcak su, 24 saat güvenlik, revir, çamaşır ve ütü odası, her odada sınırsız internet, kütüphane, kafetarya ve sayamadığımız bir çok imkanlarıyla Sivas Sakarya Pansiyon misafirlerini ağırlamaktan

Altay Hotel

Merkez / Sivas
Kendinizi evinizde hissedeceğiniz nezih ortamda bulunan Altay Otel, Sivas Çarşı merkezinde bulunmakta olup hemen her yere yürüme mesafesindedir.

Ege Palas Hotel

Kurşunlu Hamamı / Merkez / Sivas
Ege Palas Sivas Merkez'dedir. Otogar araçla 10 dk., Sivas Havaalani'na ortalama 30 dk uzakliktadir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Sivas Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Sivas Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Sivas Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Otelleri Merkez, 20 Mayıs 2008 tarihinde 25 Diş Hekimi, 5 Hemşire, 9 idari personel ve 15 üniteyle hizmet vermeye başlamıştır. 2012 yılında, 50 ünitelik binaya taşınmıştır. Bölgenin en büyük Ağız ve Diş Sağlığı merkezi olarak, oldukça kapsamlı bir sağlık hizmeti sunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır