Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Otelleri

En uygun Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Tıbbi Birimler Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Beyin ve Sinir Hastalıkları Cildiye Enfeksiyon Hastalıkları Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Göz Hastalıkları Psikiyatri Plastik Cerrahi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Nöroloji Ortopedi Üroloji Genel Cerrahi Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz Dahiliye Kadın Hastalıkları ve Do

Mr Beyaz Butik Otel

Şişli / İstanbul
Mr Beyaz Butik Otel, 28 adet sigara içilmeyen odasıyla ve zengin kahvaltı çeşitleriyle Osmanbey’in kalbinde yer alıyor.

Halifaks Hotel

Osmanbey / Sisli / Istanbul
Dogu tarzi detaylarla dekore edilmis Halifaks Hotel, Sisli'deki Osmanbey Metro Istasyonu'na 350 metre uzaklikta yer alir. Ücretsiz WiFi erisimi ve 24 saat açik resepsiyon vardir. Tesis bünyesinde restoran da bulunur.

Nişantaşı Residence

Nişantaşı / Şişli / İstanbul
İstanbul’un kalbinde yer alan Nişantaşı Residence klimalı dairerle hizmet vermektedir. Konforlu ve özenli bir şekilde dekore edilmiş dairelerde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm olanaklar sağlanmıştır.

Büke Hotel

Şişli / İstanbul
Konuk odalarında düz ekran uydu TV, kahve makinesi, duş veya küvet, ücretsiz banyo malzemeleri ve masa bulunmaktadır. Otelin bazı odaları şehir manzaralıdır. Odalarda su ısıtıcısı mevcuttur. Tüm konuk odalarında oturma alanı vardır.

Delita City Hotel

19mayis / Şişli / İstanbul
Delita City Hotel ailenizle ya da arkadaşlarınızla bir eğlenme molası vermek için hoş ve konforlu bir oteldir. Otel, gerçek bir doğa harikası olan yerleriyle ve tarihi mekanlarıyla ünlü İstanbul’da yer almaktadır. Gece hayatına da kolayca ulaşabilirsiniz.

The 22 Hotel

Şişli Merkez / Şişli / İstanbul
The 22 Hotel, Şişli’de eğlence ve moda merkezi olan Osmanbey, Taksim, Beyoğlu, Beşiktaş bölgelerine yürüyüş mesafesinde olup ortalama 2 km. uzaklığındadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hakkında

Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi  Otelleri Tıbbi Birimler Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Beyin ve Sinir Hastalıkları Cildiye Enfeksiyon Hastalıkları Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Göz Hastalıkları Psikiyatri Plastik Cerrahi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Nöroloji Ortopedi Üroloji Genel Cerrahi Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz Dahiliye Kadın Hastalıkları ve Doğum Kardiyoloji

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır