Şırnak Otelleri

Bu yerdeki 3 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Şırnak Otelleri

Genel Bilgi

Ülkenin destansı özelliklerini barındıran Şırnak, adını Şehr-i Nuh 'tan almaktadır. Şırnak'ta Nuh'a ait olduğuna inanılan bir türbe mevcuttur. Sel tufanından sonra Nuh'un gelip Şırnak'a yerleştiği söylenir. Güney Doğu Anadolu bölgesinde yer alan şehir tarihe damgasını vuran destanlara ev sahipliği yapmıştır ve ülkemizin efsaneleri en bol şehridir. Bir

Divan Otel Cizre

Cizre / Şirnak
Cizre’deki ilk ve tek 5 yıldızlı otel olan Divan Cizre, sayısız medeniyete ev sahipliği yapmış ve tarihi bin yıllarla ölçülen Cizre’nin merkezinde yer alıyor.

Şehr-i Nuh Otel

Merkez / Şirnak
Şırnak-Merkez'de yer alan Şehr-i Nuh Otel, modern tasarımıyla misafirlerine konforlu bir tatil imkanı sunuyor. Tesisin 172 odası bulunuyor.

Dicle Hotel

Cizre / Şirnak
Sayısız medeniyete ev sahipliği yapmış ve tarihi bin yıllarla ölçülen Cizre’nin ilçe merkezinde yer alan 3 yıldızlı Dicle Hotel, hem iş hem de bölgeyi keşfetmek amacıyla ziyaret edenler için en ideal konumda yer alıyor.

Dargeçit Apart Otel

Dargeçit / Mardin
Dargeçit’te her yere yürüme mesafesinde, Full Eşyalı Apart Üniteler ile Konforlu bir Yaşam için Hizmetinizdeyiz… Aylık & Yıllık kiralamalarda özel fiyat uygulanacak olup Elektrik-Su-Temizlik-İnternet-Yakıt Fiyatlarımıza dâhildir.

Turabdin Hotel

Merkez / Midyat / Mardin
Turabdin Otel, Midyat antik kentinin doğusunda bulunan Midyat Güzel Ova ortasında sizi bekliyor. Bina içinde ve dışında tüm yapı Midyat Katori Taşı ile yapılmıştır.

Akitu Hotel

Midyat / Mardin
Midyat'ta yer alan Akitu Hotel, su sporu olanaklarıyla hizmet veren 4 yıldızlı bir tesistir. Tesiste 24 saat açık resepsiyon, restoran ve sezonluk açık havuz bulunmaktadır. Wi-Fi erişimi ücretsizdir. Otelin tüm odalarında çalışma masası vardır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Şırnak Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Şırnak Hakkında

Şırnak Otelleri

Ülkenin destansı özelliklerini barındıran Şırnak, adını Şehr-i Nuh 'tan almaktadır. Şırnak'ta Nuh'a ait olduğuna inanılan bir türbe mevcuttur. Sel tufanından sonra Nuh'un gelip Şırnak'a yerleştiği söylenir. Güney Doğu Anadolu bölgesinde yer alan şehir tarihe damgasını vuran destanlara ev sahipliği yapmıştır ve ülkemizin efsaneleri en bol şehridir. Birbirinden güzel ilçelerde bulunan Şırnak otelleri oda kahvaltı hizmet veren, yöresel otellerdir. Şırnak otellerindeki rezervasyonunuzu otelz.com'dan kolayca yaptırabilirsiniz. Kent merkezinde bulunan Şırnak otellerinde hizmet temiz ve kalitelidir. Şırnak'ta mutlaka görülmesi gereken yerlerin başında Cudi Dağı bulunuyor. Nuh'un gemisinin Cudi Dağı'nın tepesinde durduğuna inanılır, yani Cudi Dağı şehrin destanında büyük rol oynamaktadır. Zirvede gemiye ait olduğuna inanılan tahtalar ve çiviler bulunmaktadır. Şırnak'ta bulunan Cizre ilçesinin Nuh ve oğulları tarafından kurulduğu söylenir. Şırnak ilçeleri arasında en özel yere sahip olan ilçedir Cizre.

Şırnak turizm sektörü için uygun doğal ve tarihi koşullar barındıran bir ilimizdir. Kasrik ilçesinde bulunan tarihi medreseler, camiler, taş sulama kanalları, türbeler ve kaleler bulunmaktadır. Keşfetmeniz gereken en önemli türbe ise Mem-u Zin Türbesi'dir. Aşka dair en büyük efsanelerden birinin kahramanları Zin, Bekir ve Mem'e ait üç mezar bulunmakta.Tarihi ve efsaneleriyle Şırnak'ı keşfetmek için birkaç güne ihtiyacınız var.

Şırnak Hakkında Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Şirnak ve çevresinde hangi popüler tatil bölgeleri yer alıyor?

Şirnak'ta keşfedebileceğiniz popüler tatil yörelerinde en uygun otel fiyatlarını bulmak için alttaki listeden istediğiniz bölgeyi inceleyebilirsiniz.
Beytüssebap? Otelleri
Cizre Otelleri
Güçlükonak Otelleri
Idil Otelleri
Silopi Otelleri
Uludere Otelleri

Şirnak bölgesindeki en beğenilen oteller hangileri?

Ziyaretçilerimizin tercihleri doğrultusunda oluşan en beğenilen Şirnak Otellerimizden bazılarını inceleyebilirsiniz.
Divan Cizre
Sehr-i Nuh Otel
Marida Hotel - Dargeçit
Dargeçit Apart Otel
Son Resort Test Otel
Turabdin Hotel
Akitu Hotel
Kasr-i Nehroz Otel
Shmayaa Hotel
Midyat Magaralari

Şirnak şehir merkezine yakın, en beğenilen oteller hangileri?

Şirnak şehir merkezine yakın, en beğenilen otellerimizden bazıları.
Sehr-i Nuh Otel

Şirnak'ta en beğenilen SPA otelleri hangileri?

Şirnak'ta en beğenilen SPA otellerimizden bazıları:
Sehr-i Nuh Otel
Otellerin tamamı için: Şırnak Spa Otelleri

Şirnak'ta en ucuz oteller hangileri?

Şirnak'ta en ucuz otellerimizden bazıları:
Sehr-i Nuh Otel

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır