Sinop Atatürk Devlet Hastanesi otelleri

En uygun Sinop Atatürk Devlet Hastanesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

1950 yılında Sinop halkı tarafından bir dernek vasıtasıyla yeni bir hastane yapılması gündeme gelmiş ve hastanenin yapımına başlanmış. Binanın ilk bölümü 1956 yılında bitirilmiş ve 80 yatak kapasitesiyle hastane hizmete girmiş. 1988 yılında SSK Hastanesi olarak Osmaniye köyünde hizmete açılmış. 2005 yılında bu hastane ile merkezde bulunan Devlet Hast

Heyamola Apart

Sinop Merkez / Sinop
Heyamola Apart, Snop Merkez'de konumlanmaktadır. Toplam 3 daireden oluşmaktadır.

Sirius Pansiyon

Sinop Merkez / Sinop
Sirius Pansiyon, toplam 11 odalı olup kahvaltı dahil ve sadece oda seçenekleriyle misafirlerini ağırlamaktadır.

Aydın Apart Pansiyon

Merkez / Sinop
Aydın Apart Pansiyon'da tamamen ihtiyaçlarınız ön planda tutularak dizayn edilmiş olan tesiste konaklamanız boyunca plajın keyfini çıkarabilir, uzun yürüyüş ya da koşulara çıkarak aktivite dolu bir seyahat imkanı bulabilirsiniz.

Koru Butik Otel

Sinop Merkez / Sinop
Tesiste havuz, jakuzi, deniz ve Sinop manzarası, ücretsiz, otopark imkanlarının yanı sıra doğanın içinde tertemiz havasıyla tatilinize keyif katacak pek çok faktörün bir arada olduğu 3 dönüm koruluk alan içinde bulunan butik otelimiz oda kahvaltı şeklind

No57 Suites

Merkez / Sinop
No57 Suites Karadeniz in incisi Sinop sehrinde dogal güzelliklerini bünyesinde barindiran essiz panaromik deniz manzarasi ve konumu ile mobil plajina 200 mt , Sinop sehir merkezine 2 km , Sinop hava limanina ve otogara 5 km uzakliktadir .

Konak Otel

Merkez / Sinop
Konak Otel toplam 8 odalı, olan yöresel yemeklerin de sunulduğu bir butik oteldir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Hakkında

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Otelleri 1950 yılında Sinop halkı tarafından bir dernek vasıtasıyla yeni bir hastane yapılması gündeme gelmiş ve hastanenin yapımına başlanmış. Binanın ilk bölümü 1956 yılında bitirilmiş ve 80 yatak kapasitesiyle hastane hizmete girmiş. 1988 yılında SSK Hastanesi olarak Osmaniye köyünde hizmete açılmış. 2005 yılında bu hastane ile merkezde bulunan Devlet Hastanesinin birleşme kararı alınmış. Karardan sonra iki binada da "Atatürk Devlet Hastanesi" adıyla hizmet verilmeye başlanmış. Temmuz 2008'de yapımı tamamlanan ek bina ile Hastane, Osmaniye Köyü' nde tek binada hizmet vermeye başlamıştır. Yatak sayısı toplamda 250' dir. Hastanede; Acil Servis, Beyin Cerrahi, Cildiye, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kalp, Damar Cerrahi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Ortopedi, Plastik Ve Rekosktrüktif Cerrahi, Psikiyatri, Üroloji, Enfeksiyon Hastalıkları birimleri bulunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır