Sincik Otelleri

Sincik otelleri, en uygun Sincik otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Sincik Otelleri

Genel Bilgi

Adıyaman’ın 70 km kuzey doğusunda yer almaktadır. Kuzeyde Malatya, kuzey doğusunda Pütürge, doğuda Gerger, güneyinde Kâhta, güney batısında Adıyaman ve batıda Çelikhan ile çevrili bir ilçedir. Sincik dağlık ve dağınık araziye sahip olup, güneyden kuzeye doğru yüksekliği artmaktadır. Güneydoğu Toros Dağlarının güney kesimindeki dağ ve tepelerden oluşma

Hotel Euphrat Nemrut

Kahta / Adiyaman
Nemrut Dağı'nın eteklerindeki Karadut Köyü'nde yer alan bu otelin açık havuzu ve güneşlenme terası vardır. Tüm alanlarda WiFi erişimi ücretsizdir. Havaalanından ve otogardan ücretsiz transfer servisi sağlanmaktadır.

Karadut Pansiyon Nemrut

Kahta / Adiyaman
Nemrut Dağı eteklerinde yer alan Karadut, Adıyaman-Diyarbakır yolu üzerindedir. Tesis klima, ücretsiz Wi-Fi ve özel banyo bulunan odalar ve bir teras restoran sunmaktadır. Karadut Pension’ın özel banyoları duş ve saç kurutma makinesi ile donatılmıştır.

Komagene Hotel

Kahta / Adiyaman
Kahta kasabasında yer alan bu otel, Adıyaman'a 30 km uzaklıktadır. Otobüs Terminali'ne ücretsiz çift yönlü transfer servisi sunmaktadır. Otel genelinde ücretsiz Wi-Fi erişiminden yararlanabilirsiniz.

Gül Otel

Kahta / Adiyaman
Gül Otel Adıyaman'ın Kahta ilçesinde küçük ve şirin bir otel olma özelliğiyle müşterilerine Yıldızlı otel konforunda hizmet veren yerel bir işletmedir

Otel Gerger

Gerger / Adiyaman
Otelimizde sauna ve hamam hizmetimiz bulunmaktadır. Sadece oda, oda ve kahvaltı, yarım pansiyon veya tam pansiyon konaklama seçeneklerimiz mevcuttur. 

White Star Hotel

Merkez / Merkez / Adiyaman
White Star Hotel lüks ve ihtişam ile dekore edilmiş odaları ve misafir alanları ile 24 saat hizmet veren Resepsiyon ekibi,Bellboy ve Vale hizmetleri ile Adıyman’nın kalbinde Atatürk bulvarında 2016 yılının başında açılmıştır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Sincik Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Sincik Hakkında

Sincik Otelleri Adıyaman’ın 70 km kuzey doğusunda yer almaktadır. Kuzeyde Malatya, kuzey doğusunda Pütürge, doğuda Gerger, güneyinde Kâhta, güney batısında Adıyaman ve batıda Çelikhan ile çevrili bir ilçedir. Sincik dağlık ve dağınık araziye sahip olup, güneyden kuzeye doğru yüksekliği artmaktadır. Güneydoğu Toros Dağlarının güney kesimindeki dağ ve tepelerden oluşmaktadır. Sincik’ in en yüksek dağı kuzeydeki Türk Dağıdır. Sincikte bozkır iklimi özellikleri sahiptir. İlçede kışlar çok soğuk ve kar yağışlı yazlar ise sıcak ve kurak geçer. Yazlar sıcak olmasına rağmen rakım yüksek olduğundan kısmen bir serinlik görülmektedir. Kıran, Aksu ve Yarpuzlu (Birimşe) başlıca Çaylarıdır. Hititler, Hurriler ve Mittaniler M.Ö. 1600 –1000 yıllarında bu yöreye hükmetmişlerdir. M.Ö. 69 M.S. 72’de bu yörede kurulan Kommagene Krallığından sonra Sincik ve çevresine Romalılar, Bizanslılar daha sonra Selçuklular ve Osmanlılar bu yörede hüküm sürmüşlerdir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır