Simena Antik Kenti (Kekova- Batık Şehir) otelleri

En uygun Simena Antik Kenti (Kekova- Batık Şehir) otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Simena Antik Kenti (Kekova- Batık Şehir) Otelleri

Genel Bilgi

Istlada Taş Ev Apart

Demre / Antalya
Istlada Taş Ev Apart, Demre Kapaklı Mahallesi'nde Kekova özel çevre koruma bölgesi içinde geleneksel Akdeniz mimarisi ile modern mimarinin birleşimi sonucu yapılmış 2021 yılında hizmet vermeye başlamış apart şeklinde planlanmış iki katlı bir taş evdir.

Likya Pansiyon Demre

Demre / Antalya
Tesisimiz Antalyanın Demre İlçesinin kekovs üçsğız köyünde bulunmaktadır. Köyümüz SAhil kasabasıdır. Ancak Denize girme imkanı olmadığı için olaja ücretsiz servisimiz bulunmaktadır.

Kekova Koç Pansiyon

Demre / Antalya
Antalya – Kekova'da yer alan ve bünyesinde lezzetli yemekleri ile dikkat çeken restoranı bulunan Kekova Koç Pansiyon, konuklarına konforlu bir hizmet sunmaktadır. Tesisin ücretsiz Wi-Fi erişimi ve özel otoparkı bulunmaktadır.

Asmaaltı Ev Pansiyonu-Bungalow

Demre / Antalya
Asmaaltı Ev Pansiyonu-Bungalow toplamda 3 ahşap evi olan tesistir.

Likya Yolu Palas

Demre / Antalya
Myra Antik Likya Şehri bulunmaktadır. Likya Yolu Palas Antalya havalimanına 140 km, Dalaman havalimanına ise 160 km. mesafededir. Tercihinize uygun , halen doğallıklarını koruyan Çayağzı plajına ve Taşdibi plajına 10 dk.da ulaşabilirsiniz. Ayrıca 15 dk.

Villa Noble

Demre / Antalya
Dairelerimizin her biri 2+1 olarak tasarlanmıştır. Tüm dairelerde çift kişilik yatak odası ve iki kişilik ayrı yataklı oda, her odada duşlu özel banyo, kanepeli rahat bir oturma odası ve tasarım mobilyaları bulunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır