Yardım

Selimpaşa Otelleri

En uygun Selimpaşa otel fiyatlarını bulun.

Loading...
Sırala

Safir Beach Resort Hotel & Restaurant & Social Facility

4.7
Marmara Ereğlisi, Tekirdağ
Safir Beach Resort Hotel & Restaurant & Social Facility, Tekirdağ'da 4 yıldızlı konaklama birimleri, restoran, ortak salon ve bahçe sunmaktadır. Aile odalarına sahip bu tesis, konuklarına çocuk oyun alanı da sunmaktadır.
4.7

Family Resort Otel

İyi
7.4
Selimpaşa, Silivri, İstanbul
20.000 m² alan üzerine kurulu 103 odayla hizmet veren tesisin tüm odalarında; klima, minibar, kasa ve kablosuz internet erişimi gibi pek çok olanak bulunuyor.
İyi
7.4

Sancak Hotel

İyi
7.3
Kumburgaz, Büyükçekmece, İstanbul
İstanbul'un güzide ilçesi Büyükçekmece'nin Kumburgaz semtinde bulunan otelimizde yaz ve kış sezonunda genç ve güler yüzlü personelimizle sizlere ve misafirlerinize hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.
İyi
7.3

Bon City Resort Hotel

Normal
6.1
Selimpaşa, Silivri, İstanbul
Otelimiz butik otel olmakla beraber 3 Bloktan oluşmaktadır.Toplamda 51 odası mevcuttur. Ana binasında Resepsiyon ,lobby, bar ve 11 oda bulunmaktadır. Bu odaların 3 adeti Suit 8 tanesi standart odadır.
Normal
6.1

Hotel Selimpaşa Konağı

İyi
7.3
Selimpaşa, Silivri, İstanbul
Selimpaşa Konağı Hotel doğa ile içi içe eşsiz manzarasıyla 5 yıldızlı otel konforunu birleştirerek İstanbullulara stresten uzak, eşsiz bir konaklama keyfinin kapılarını çok uzaklara gitmeye gerek kalmadan siz değerli misafirimize açıyor.
İyi
7.3

Mola İstanbul

Selimpaşa, Silivri, İstanbul
Mola İstanbul’da rahatınız için doğayla iç içe tasarlanmış, yöresel mimariye sahip konaklar ve özel tasarım daireler, şehrin çok katlı beton kütlelerinden daralan ruhunuza iyi gelecek.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor